Note 7 Modelinin Özellikleri Galaxy S7 Modeline Geliyor

Note 7 Modelinin Özellikleri Galaxy S7 Modeline GeliyorGalaxy serisi için eklenen bazı yazılımsal özellikler serisi rafa kalkınca şu aşamada Amiral Gemisi olarak pazarda kalan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine uygulanacak.

İlk etapta Always on Display adıyla karşımıza çıkan ve ekran kapandığında da görünmeye devam eden Saat ve Bildirim ekranı güncellenecek.

serisindeki ara yüze kavuşacak olan Always on Display özelliği daha fazla özelleştirmeye sahip olacak ve daha etkin bir şekilde kullanılabilecek.

 

S-Pen Özellikleri Eklenebilir

Şu aşamada henüz netlik kazanmasa da geri çağrılan Note 7 serilerindeki S-Pen Kalemlerin ayrıca satışa sunulması gibi bir ihtimalde var.

Bu sayede Note 7 serisinde olduğu kadar performanslı bir yazım ve çizim imkânı kullanıcılara sunulamasa da Kalem Destekli Uygulamalar ile daha S7 ve S7 Edge modelleri biraz daha ön plana çıkarılabilir.

Tabi ki bu işlemlerin yapılma ihtimali çok az olsa da kulislerde konuşulan bilgilerden biri olması sebebiyle es geçmeyelim dedik.

 

Samsung Galaxy Edge Ailesi
Samsung Galaxy Edge Ailesi

 

S7 ve S7 Edge Özendirilmeye Devam Edilecek

Note 7 serisinde yaşanan hayal kırıklığı sonrasında aslında son dönemde hep ikinci plana atılan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modellerine Samsung cephesinden yapılan canlandırma operasyonu da başlamış durumda.

Reklamlarda ikinci planda kalan bu seri artık tüm gücüyle her reklam alanında kendisine yer bulmaya başladı.

VR Hediye Kampanyalarını da yeniden başlatan Samsung firması bir anlamda süreçten minimum zararla çıkmak için çalışmalara başlamış durumda.

 

Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S7 Edge

 

Yeni Note Serisi Belirsizliğini Koruyor

Note 7 serisinde yaşanan başarısızlık sonrasında Samsung firmasının New Edition veya Samsung Galaxy Note 8 serisini pazara sürüp sürmeyeceği henüz netleşmedi.

Birçok kişiye göre artık Note serisi bitti ve Samsung firması Kalem Destekli yepyeni bir seri ile karşımıza çıkacak.

Bazı analistler ise serisinden itibaren pazara 3 farklı S8 modelinin çıkacağını, Normal, Edge ve Plus modelleri ile cihazın pazarlanacağını düşünüyorlar.

Bu durumda da aslında Note serisindeki özelliklerin Plus modeli üzerinden kullanıcılara sunulmaya devam edileceği öngörülüyor.

  Samsung Galaxy Note 7 Modelinin Türkiye Satışları Durduruldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status