Note 8 hakkında yeni sızıntılar!

Note 8 hakkında yeni sızıntılar!

firmasının yeni akıllı telefonu olan Note 8 hakkında, tanıtım tarihi yaklaştıkça daha fazla sızıntı ortaya çıkmaya başladı. ’un göz bebeği olacak olan telefon S Pen ile birlikte görüntülendi ve tasarımı tamamen ortaya çıktı!

 

Note 8 hakkında bir sızıntının çıkmadığı gün yok denecek kadar az, bu akıllı telefon hakkında her gün sızıntı çıkmaya başladı. Daha önce kılıfları sızdırılmıştı. Bu sefer ise S Pen ile beraber görüntülendi. Telefonun yatay bir çift kameraya sahip olunacağı uzun süredir bekleniliyordu fakat Note 8 telefonunda yine hayal kırıklığı olarak parmak izi tarayıcısının konumunu gösterebiliriz.

Haber başlığında gördüğünüz görsele baktığınızda, Note 8’in önden bakılan halinin S8 ve S8 Plus’a çok benzediğini söyleyebiliriz. Ekranda S8’lerde olduğu gibi Infinity Display teknolojisi var.  İşin ilginç kısmı, görselde telefonun sol tarafında Bixby tuşunun bulunmaması.

Cihazın arkası incelendiğinde uzun süredir beklenildiği gibi, çift kameranın yatay konumda olduğunu görüyoruz. Bu konum kesinleşmiş gibi gözüküyor çünkü kameranın konumu son birkaç haftada çıkan tüm sızıntılarda aynı şekilde gözüküyor. Cihazın kamerasının ardından, kameranın yanında bulunan LED Flaş ve parmak izi tarayıcısını görüyoruz. Daha önceki her sızıntıda parmak izi tarayıcısının çok daha aşağıya yerleştirileceği söylenmişti fakat son birkaç haftadır olan sızıntılar parmak izi tarayıcısının kamera ile aynı hizada olacağını bize gösteriyor.

Galaxy Note 8’in 1 Eylül’den önce büyük ihtimal Ağustos ayında tanıtılması bekleniliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
galaxy note 8 S-PEN samsung

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status