Note 8 Ne Zaman Çıkacak?  NeZaman.Com.TR Sizler için araştırdı!

Note 7’nin patlamasından sonra Note 7 telefonların satışları durduruldu ve geri toplatıldı. Bu patlamanın bataryadan kaynaklandığı söylenildi. Samsung’un bataryaları Samsung SDI tarafından üretiliyordu. Bu surunun firmadan kaynaklandığı düşünülmüştü ancak pil üreticisini değiştirse de Note 7 telefonların yanmaları ve patlamaları önlenemedi. Samsung’un bataryalarını artık rakip firma olan LG den alacağı söyleniyor.

Katlanabilir bir telefonun patentini alan Samsung bunu Note 8 üzerinde uygulayacağı söyleniyor ve bu telefonun ekranının gerçekten normal boyutların üzerinde olacağı belirtiliyor. Cihazın diğer özellikleri 4K ekran, 64-128 GB hafıza, 4600 mAh, 6.2 inç ekran boyutuyla karşınıza çıkacak olan Note 8,note hayranlarının ağzını açık bırakacak cinsten olacak gibi görünüyor.

Note 8’de gerçekten çok farklı özellikler ve uygulamalar olacak. Çıkış fiyatları da şimdiden 3500-4000 tl civarında olacağı tahmin ediliyor. Bu paralar bu telefona değer hatta fazlasını bile hak ediyor. Note 8 bir teknoloji harikası olacak. Samsung Galaxy Note 8 modellerinin SM-G950 ve SM-G955 seri numaralarıyla çıkacağı söylentileri var. Bu çoğu insan için bir şey ifade etmiyor ama bu seri numaraları araştırırsanız çok değişik detaylar öğreneceğinize emin olabilirsiniz. Snapdragon 830 CPU özelliğini taşıması bekleniyor. Bu özellik Samsung Galaxy Note 8 Samsung’un yeni yapay zekası olan Bixby’i de insanlarla tanıştıracak. Bu sayede Cortana ve Siri’den sonra bunlara benzeyen ama bunlardan daha üstün yeni servis olan sanal bir asistan daha tanıyacağız.

 

Note 8 Ne Zaman Çıkacak

 

Samsung Galaksi Note 8’in ne zaman çıkacağı da hemen hemen belli oldu. Samsung Galaxy Note 8’in piyasaya çıkış tarihinden önce 2017 Şubatında Barcelona’da tüketiciye tanıtılacağı düşünülüyor. Samsung bunu hemen yapmalı yoksa note serisi büyük bir çöküş yaşar. Samsung Note8 serisinin ağustos 2017’de alıcılarla buluşacağı söyleniyor. Bununla daha fazla bilgiye https://www.nezaman.com.tr/1535/samsung-note-8-ne-zaman-çıkacak adresinden ulaşabilirsiniz.

Note 8 Ne Zaman Çıkacak?  NeZaman.Com.TR Sizler için araştırdı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir