Numarasını Vodafone Cep Özgür’e Taşıyanlara 1200 Dakika Hediye

Numarasını Vodafone Cep Özgür’e Taşıyanlara 1200 Dakika Hediye

Numarasınız Vodafone Faturasız hatta taşıyan ve Vodafone Cep Özgür Tarifesini seçen abonelere 13 Şubat 2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 600 dakika yerine Her Yöne 1200 Dakika hediye edilecektir. Cebine Göre Tarifesi dışında kalan diğer Ön Ödemeli Tarifelerde Her Yöne 600 Dk kampanyası devam etmekte olup, Cep Özgür Tarifesinde 1200 Dakika hediye kampanyası devam etmektedir. […]yorumlar.net

Numarasınız Vodafone Faturasız hatta taşıyan ve Vodafone Cep Özgür Tarifesini seçen abonelere 13 Şubat 2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 600 dakika yerine Her Yöne 1200 Dakika hediye edilecektir.

Cebine Göre Tarifesi dışında kalan diğer Ön Ödemeli Tarifelerde Her Yöne 600 Dk kampanyası devam etmekte olup, Cep Özgür Tarifesinde 1200 Dakika hediye kampanyası devam etmektedir.

Kampanya kapsamında aylık 20 TL yükleme karşılığında 12 ay boyunca ayda 100 Dakika hediye kazanabileceksiniz.

Üstelik Cep Özgür tarifesinde kampanyaya kayıt şartı yok. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey geçiş işleminin ardından 30 gün içerisinde en az 20 TL’ lik yükleme yapmak. Sonrasında izleyen 12 ay boyunca aylık 20 TL yükleme karşılığı 100’er dakikadan toplam 1200 dakika kazanılabilecektir. Aktivasyonu izleyen 30 gün içerisinde 20 TL ve üstü yükleme yapmayan abonelerimiz kampanyadan faydalanamayacaktır.

  BTK Tarafından Numara Taşıma Sistemine Düzenleme

Kampanyaya katılım için son katılım tarihi 31 Ocak 2011’dir.

Sisteme, girişler satış noktalarından 6 Şubat 2011’e kadar yapılabilecektir.

Kampanya Detayları:

  • Cep Özgür tarifesi için geçerli olan “Her yöne 1200 dk Kampanyası” için abonelik yapma şartı yoktur, 30 gün içinde yükleme şartı vardır.
  • Hediye dakikalar sadece belirtilen tarifelere ve şartlara özgüdür, aksi takdirde iptal edilir.
  • Hediye dakikalar sadece yurtiçi aramalarda (özel servis hariç) 60 sn’lik periyotlarla kullanılabilir.
  • 1 GSM numarası sadece 1 kere bir kampanyasından yararlanabilecektir. Başka bir MNT veya Heryöne 600 dk Kampanyası’na katılmış olan aboneler kampanyadan faydalanamayacaktır.
  • Kampanyadan hak kazandıktan sonra Vodafone şebekesinden çıkan abone tekrar Vodafone’a numarasını taşıdığında kampanyadan ikinci kez faydalanamaz.
  • Heryöne 1200 dakika Kampanyası’ndan faydalanan abonelerimiz 12 aylık periyod içinde ön ödemeli hatlar arasında Cep Özgür tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda ilgili aylık 100 dk promosyon hakkını kaybedecektir.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status