Ömür Boyu Kullanım Garantili Şarj ve Data Kablosu Anker Powerline+

Ömür Boyu Kullanım Garantili Şarj ve Data Kablosu Anker Powerline+

Telefon kullanıcılarının şarj kablosu sorunsalını tamamen çözme iddiası ile pazara sürülen Anker Powerline+ Şarj ve Data Kablosu ömür boyu garanti sözü ile tüketici karşısına çıktı.


Telefon kullanıcılarının şarj kablosu sorunsalını tamamen çözme iddiası ile pazara sürülen Anker Powerline+ Şarj ve Data Kablosu ömür boyu garanti sözü ile tüketici karşısına çıktı.

Hız ve Sağlamlık olgularını üstünde toplayan ve özel bir taşıma çantası ile birlikte sunulan serisi kullanıcılara hem hızlı bir şarj süresi hem de hızlı bir veri aktarım imkanı sunuyor.

Örgülü bir yapıya sahip olan, Apple ve Android cihazlar için farklı uç yapıları ile pazara sürülen Anker modeli teknoloji siteleri ve satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş durumda.

 

Renk Seçenekleri

  • Kırmızı
  • Gri
  • Beyaz

Çıkış Seçenekleri

  • Micro USB
  • Type-C
  • Lightning (MFI Sertifikalı)

 

Anker Powerline+ Kablo

 

 10 Kat Daha Uzun Ömür İddiası

Göze hoş görünen tasarımıyla da dikkat çeken Anker , üstün şarj ve malzeme kalitesini erişilebilir fiyatla tüketiciye sunuyor. Rakiplerine göre 10 kat uzun ömür sunan bu kabloyu Android ve iOS cihaz sahipleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Hem data kablosu hem şarj aleti olarak kullanabileceğiniz ’ın örgü gövdesi, dayanıklılığın somut göstergesi. Kopmaları ve kırılmaları engelleyen örgü gövde, ’ın dayanıklılıkta iddiasını ortaya koyduğu gibi trend bir görünüme de sahip.

 

Anker Powerline+ Şarj ve Data Kablosu

 

Şık Bir Taşıma Çantası

, kolay açılıp kapanabilen sade tasarımlı taşıma çantası ile birlikte geliyor. Dayanıklılığı üst seviyeye çıkaran taşıma çantası, istenmeyen hasarlara karşı koruma sağladığı gibi ihtiyaç anında Powerline+’ın kolayca bulunabilmesini sağlıyor.

 

Anker Powerline+ Şarj ve Data Kablosu

 

Powerline+ Ömür Boyu Garanti Sunuyor

Çelikten daha güçlü ve çok daha hafif bir madde olan kevlar ile örülmüş olan ve fiber teknoloji ile üretilen Powerline+, ömür boyu garanti sunuyor. 10.000 defadan fazla eğme bükme testinden başarıyla geçmiş olması da kullanıcısına ömür boyu eşlik edeceğini gösteriyor.

Anker’in ömür boyu garanti sunan kablosu , hız konusunda da çok başarılı! Powerline+, şarjda en az yüzde 20 zaman kazandırıyor. , geniş çaplı kablolar sayesinde düşük direnç yakalayarak daha hızlı şarj imkânı sunuyor.

10.000 defadan fazla eğme bükme testinden geçtiği halde hasara uğramayıp performansında da herhangi bir düşüş olmayan , en dayanıklı USB kablosu olduğunu ortaya koyuyor.

Her şarjda, MFI sertifikalı olmayan kablolara göre en az yüzde 20 zaman kazandıran USB kablo, kurşungeçirmez kevlar fiber, çift katlı koruyucu kaplama ve güçlendirilmiş bağlantı noktalarıyla dayanıklılıkta rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. En kaliteli malzemeden üretilmiş olan Anker Poweline+, 80 kilodan fazla dirence dayanabiliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status