Pasaport Kayıt İşlemleriOnarım Amaçlı Hazırlanan Android 4.4.3 Güncellemesi Başladı

Onarım Amaçlı Hazırlanan Android 4.4.3 Güncellemesi Başladı

Bir değişiklik içermeyen ancak Android 4.4.2 Kit Kat sürümünde göze çarpan bazı hataları ve sorunları gidermeyi amaçlayan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi yayınlandı. ABD’de satışı yapılan Nexus 5 modellerinde dağıtılmaya başlanılan sürümün 1-2 hafta içerisinde tüm Nexus serisine ve Google Edition serisi cihazlara yüklenmesi ve kullanılır hale gelmesi bekleniyor. Bluetooth Sorunları, Wi-Fi Bağlantı Sorunları, Kamera […]


Bir değişiklik içermeyen ancak Android 4.4.2 Kit Kat sürümünde göze çarpan bazı hataları ve sorunları gidermeyi amaçlayan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi yayınlandı.

ABD’de satışı yapılan Nexus 5 modellerinde dağıtılmaya başlanılan sürümün 1-2 hafta içerisinde tüm Nexus serisine ve Google Edition serisi cihazlara yüklenmesi ve kullanılır hale gelmesi bekleniyor.

Bluetooth Sorunları, Wi-Fi Bağlantı Sorunları, Kamera Sorunları, Cevapsız Çağrı Sorunları ve Veri Aktarım Sorunları gibi birkaç temel sorunu çözecek olan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi için firmaların nasıl bir yol haritası çizeceği ise bilinmiyor.

Onarım Amaçlı Hazırlanan Android 4.4.3 Güncellemesi Başladı
Onarım Amaçlı Hazırlanan Android 4.4.3 Güncellemesi Başladı

Nexus serisi modellere otomatik olarak gidecek olan sürümün HTC, Samsung, Sony, LG, Huawei gibi Android İşletim Sistemi kullanan firmalar tarafından modellerine gönderilip gönderilmeyeceği ise net değil.

  Android İşletim Sisteminde Bir Önceki Sürüme Nasıl Geri Dönülür?

Bakalım Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi için hangi firma nasıl bir adım atacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status