Onavo Count uygulaması

Akıllı telefonunuz var ve internet paketine sahipsiniz bu uygulama tam size göre bir uygulama. Kullandığınız internet miktarını gösteren ve kullandığınız MB’lar konusunda size bilgi veren uygulamayla paketinizde kalanlardan haberdar oluyorsunuz ve ne kadar kullandığınız hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu uygulama sayesinde internet paketinizi ne kadar kullandığınızın yanı sıra nasıl kullandığınız hakkında da detaylı bilgiye sahip olabiliyorsunuz.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek açtığınızda ilk olarak karşınıza bir pencere geliyor. Bu pencereye internet paketinizin bilgilerinizi girerek sorgulama yapıyorsunuz. Gireceğiniz bilgiler paketinizin günlük, haftalık, aylık, yıllık ve kaç MB olduğu gibi bilgilerdir.

Pencerede bulunan Unlimited data kısmını işaretlediğiniz takdirde limitsiz olarak algılanacak ve yalnızca kaç mb/gb internet kullandığınızı gösterecektir. Uygulamayı kullanırken paketinizi başlattığınız tarihi seçerek sorgulama yapabilir ya da paketinizi başlattığınız tarihten itibaren kullandığınız kotayı yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde kotanızı aşmadan detaylı veri kullanımı analizini yapabilir edindiğiniz bilgi doğrultusunda internet paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Onavo Count uygulaması
Onavo Count uygulaması

Uygulama ile Sosyal medya, Müzik, mesajlaşma, internet tarayıcısına bağlanma gibi alanlarda kullanılan veri bilgisini görebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız hangi uygulamaya ne kadar veri harcadığınız hakkında bilgi edinebilirsiniz ve bu sayede hangi uygulamanın ne kadar kota götürdüğünü bilerek bu doğrultuda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Onavo Count uygulaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.