OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!

OnePlus 2013 yılında ilk adımını attığı Akıllı Telefon pazarında 2015 yılı itibari ile hem hedeflerini hem de pazarını genişletme çalışması içerisine girdi. 2014 yılında One adın verdiği seri ile oldukça fazla ilgi gören firma 2015 yılında pazara süreceği OnePlus serisi ile satış hedeflerini katlamış durumda Yeni Akıllı Telefon serisi ile pazara çıkacak olan firmanın geçtiğimiz […]2013 yılında ilk adımını attığı Akıllı Telefon pazarında 2015 yılı itibari ile hem hedeflerini hem de pazarını genişletme çalışması içerisine girdi.

2014 yılında One adın verdiği seri ile oldukça fazla ilgi gören firma 2015 yılında pazara süreceği serisi ile satış hedeflerini katlamış durumda

Yeni Akıllı Telefon serisi ile pazara çıkacak olan firmanın geçtiğimiz sene sadece Çin pazarında mahkum kalmasından sonra firmanın Global pazarda da satışa başlaması bekleniyor.

OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!
2015 Yılında Hedef Büyüttü!

OnePlus Serisinde 5 Milyon Hedefi

Bloomberg’in haberine göre Çin merkezli OnePlus, 2015 yılında 5 milyon adete kadar akıllı telefon satışına imza atmayı bekliyor.

Öngörülen rakamın 3 milyon ila 5 milyon ünite arasında olacağı tahmin ediliyor. Şirket CEO’su Carl Pei şirketin yeni amiral gemisinin Eylül ayında ortaya çıkacağını geçtiğimiz ay duyurmuştu. Amiral gemisinin yanı sıra farklı müşteri tercihlerine yönelik alternatif bir modelin de geliştirileceği CEO tarafından belirtildi.

OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!
OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!

Uygun Fiyatlı Seri 2015 Sonunda

Yeni modelin amiral gemisinin yanında daha uygun fiyatlı bir alternatif olacağı da Bloomberg tarafından verilen bilgiler arasında. Uygun fiyat etiketli alternatif cihazın da yıl sonuna kadar raflardaki yerini alması bekleniyor.

Oldukça yüksek bir hedefle satışa sunulacak olan OnePlus serisi 2015 yılında beklenen başarıyı elde edebilecek mi bunu zaman gösterecek.

OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!
OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!

Kaynak: http://shiftdelete.net/oneplus-hedef-buyuttu-59756

  OnePlus Cihazlarında Neden Kablosuz Şarj Kullanmadığını Açıkladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status