Pasaport Kayıt İşlemleriOnePlus 5 ikizleri birbirlerine karşı bir yarışta!

OnePlus 5 ikizleri birbirlerine karşı bir yarışta!

İki farklı ram opsiyonuna sahip olan OnePlus 5 modelli akıllı telefon, hız testinde birbirleriyle yarıştı!   OnePlus 5 daha akıllı telefon piyasasındaki yerini almadan büyük bir yankı uyandırmıştı. Oldukça büyük bir ilgi gören bir akıllı telefon olan OnePlus 5, bildiğiniz gibi 6 ve 8 GB bellek opsiyonlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Bu haberimiz bu iki OnePlus […]


İki farklı ram opsiyonuna sahip olan modelli akıllı telefon, hız testinde birbirleriyle yarıştı!

 

daha akıllı telefon piyasasındaki yerini almadan büyük bir yankı uyandırmıştı. Oldukça büyük bir ilgi gören bir akıllı telefon olan , bildiğiniz gibi 6 ve 8 GB bellek opsiyonlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Bu haberimiz bu iki ’in bir hız yarışına girdiklerinde sonucunun ne olacağı ile ilgili olacak. Bakalım, tahminleriniz doğru çıkacak mı?

Eğer kafanızda bir tahmin yaptıysanız, haberimize devam edelim. OnePlus 5’in 6 ve 8GB RAM seçeneklerine sahip iki modeli, Timmers EM1 adlı Youtube kanalında bulunan bir videoda karşı karşıya geldi. Videonun içeriği ve konusu ram özellikleri farklı olan bu iki akıllı telefon arasında ne kadar bir hız farkı olacağını görmekti. Timmers EM1 ekibi, bu iki cihazı çeşitli testlerden geçirdi.

  OnePlus 5T Satışa Çıkınca, OnePlus 5 Üretimi Durdurulacak

Geçirilen testlerin sonucuna bakacak olursak, somut verilerle birlikte Youtuber, 6 GB rame sahip modelin başlangıçta performansının neredeyse 8 GB rame sahip model ile aynı olduğunu gözlemledi. OnePlus 5 akıllı telefonunun 8 ve 6 GB ramli seçeneklerinin arasındaki en önemli farkın, ön belleğe alınan uygulamalarda geçiş yaparken daha fazla belleğe sahip olan OnePlus 5’in daha hızlı olduğu gözleniyor. Eğer ön belleğe alınan uygulama sınırı aşılırsa 6 GB bellekli OnePlus 5, belki çok hafifte olsa bir miktar yavaşlıyor.

Ekstra bir bilgi olarak 8 GB rame sahip olan OnePlus 5 modelinin 128 GB dahili depolama alanıyla kullanıcıya sunulurken 6GB rame sahip diğer modelin ise 64 GB dahili depolama alanıyla piyasadaki yerini aldığını belirtmekte fayda var.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status