Pasaport Kayıt İşlemleriOnePlus 5 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

OnePlus 5 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Piyasaya çıkışının üzerinden çok zaman geçmeden OnePlus 5’in satış rakamları üst seviyelere ulaştı. Amazon India tarafından özel olarak kullanıcılara ön satışı yapılan OnePlus 5 şu anda en çok ilgi gören Android akıllı cep telefonlarından biri.Ön kamerası 16 MP arka kamerası ise 20 MP olan telefon bu iki yüksek çözünürlüklü kamera dışında da gayet iyi bir […]


Piyasaya çıkışının üzerinden çok zaman geçmeden OnePlus 5’in satış rakamları üst seviyelere ulaştı.

Amazon India tarafından özel olarak kullanıcılara ön satışı yapılan OnePlus 5 şu anda en çok ilgi gören Android akıllı cep telefonlarından biri.Ön kamerası 16 MP arka kamerası ise 20 MP olan telefon bu iki yüksek çözünürlüklü kamera dışında da gayet iyi bir donanıma sahip.

OnePlus firmasının yayınladığı bir tweete göre Plus 5,Amazon India’da piyasaya sürüldüğü haftada en çok satılan telefon oldu.İlginç olan nokta ise OnePlus bu duyurusunda herhangi bir satış adeti belirtmedi. Ayrıca şirket yine kendi modeli olan OnePlus 3T ye göre OnePlus 5’in üç kat daha fazla satıldığını söyledi.

  Meizu Pro 7 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı! Yeni fotoğraflar!

OnePlus India’nın Genel Müdürü Vikas Agarwal yeni telefon modelleri OnePlus 5 hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Hedefimiz en iyi akıllı cep telefonunu yapmak ve OnePlus 5 bu doğrultuda attığımız en önemli adımlardan biri. Son amiral gemimize olan OnePlus 5’e karşı kullanıcalardan gelen ilgiye gerçekten minnettarız.”

Son yıllarda müthiş bir ivmeyle artan akıllı cep telefonları pazarındaki yarışta hızla yükselen merkezli firmalar,bu alanın dominant ikilisi Samsung ve Apple’ı yakalamaları biraz zor olsa da her geçen gün bu ikili için ciddi bir tehdit oluşturmaya devam ediyolar.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
5 Çin One Plus

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status