OnePlus 5T Satışa Çıkınca, OnePlus 5 Üretimi Durdurulacak

OnePlus firması tarafından pazara sürülen Yeni Amiral Gemisi OnePlus 5T satışa çıktıktan sonra OnePlus 5 modelinin üretimi durdurulacak.

Henüz pazara çıkalı 1 yıl dahi olmayan OnePlus 5 modeli üretim bandında 5T modeline daha fazla yer açabilmek adına firma tarafından üretimden kaldırılacak.

Konuyla alakalı bilginin ise direkt olarak OnePlus firmasından geldiğini belirtmek gerek.

 

OnePlus 5T

 

OnePlus 5 Almak İsteyenler Acele Etsin

Satışlarına Kasım ayı bitmeden başlanacak olan OnePlus 5T modelinin özellikle gelecek olan talep karşısında sağlam bir stokla kullanıcı karşısına çıkması için elinden gelen firma bu konuda radikal kararlar almış durumda.

Üretim bandında yaşanacak olan yoğunluğu engellemek isteyen firmanın önümüzdeki günlerde OnePlus 5 üretimini tamamen durdurması ve 5T modeline yönelmesi bekleniyor.

Bu sebeple de aklında OnePlus 5 almak olanların acele etmesini ve ürünün pazardan kalkmadan önce satın almalarını öneririm.

Daha önce OnePlus 5 modeli çıktığında da OnePlus 3T modelinin üretimleri durduran ve tüm kaynaklarını yeni modele yönlendiren firma şimdi de bu tarz bir kararı 5T modelinin pazara çıkması ile aldı.

Yapılan açıklamalara ve stok durumuna bakıldığında OnePlus 5 modelinin 2017 yılı sonuna doğru pazarda tamamen tükenen modeller arasına girebileceğini söyleyebiliriz.

 

OnePlus 5T Kasa Tasarımı

 

OnePlus 5T Modelinden Beklentiler Büyük

Amiral Gemisi Katili olarak nitelendirdiğimiz OnePlus firması 5T modelinde bu geleneğini yine sürdürdü.

SnapDragon 835 serisi işlemci ailesi, 6 inç boyutundaki 2160*1080 Full HD+ ekranı, 6 ve 8 GB ram bellek ile 64 ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri, 3.450 mAh’lik bataryası 16 MP + 20 MP değerindeki çift arka kamerası ile 5T modeli tam bir Amiral Gemisi.

Ayrıca 2017 yılının Üst Seviye Özelliği olan Çerçevesiz Ekran tasarımını da benimseyen firma oldukça güzel bir Ekran Kasa oranı ile kullanıcı karşısına çıkmış durumda.

Ülkemizde henüz OnePlus Türkiye adıyla resmi bir çalışmaya girişmeyen firmanın ürünlerini N11.com ve HepsiBurada.com gibi siteler üzerinden İthalatçı Garantili olarak satın alabiliyoruz.

OnePlus 5T modelinin henüz Türkiye Pazarında hangi fiyattan satılacağı konusu da netleşmemiş durumda.

OnePlus 5T Satışa Çıkınca, OnePlus 5 Üretimi Durdurulacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir