OnePlus Bu Yıl İçinde Bir Model Daha Duyuracak

Geçtiğimiz sene tek bir model üreten OnePlus firması bu sene de OnePlus 2 modelini duyurdu. Ancak gelen haberlere göre yeni bir model daha yolda.

OnePlus 2 modelinin resmi duyurusu yapıldıktan sonra gelen tepkilerin oldukça olumlu olması firmanın yeni bir model üzerinde çalışmaya başlamasına sebep olmuş gibi görünüyor.

OnePlus’ın ilk modelinde Sancak Gemisi Katili yada Amiral Gemisi Katili olarak lanse edilen model yenilenen yapısı ve tasarımı ile bu özelliğini sürdürecek gibi görünüyor.

OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!
OnePlus 2015 Yılında Hedef Büyüttü!

 

Yeni Model Duyurusunu Şirket Kurucusu Carl PEİ Yaptı

Yeni bir modelin pazara sürüleceği ve bu modelin OnePlus 2 modelinden daha güçlü bir cihaz olacağı bilgisi direkt olarak OnePlus Firma Kurucusu Carl PEİ tarafından yapıldı.

PEİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

” Yeni telefonumuz bu yılın sonunda gelmiş olacak. Şu an için yılbaşı dönemine denk gelmesini umut ediyoruz.

Özellikler bakımından yeni cihazın OnePlus 2’den iyi ya da kötü olacağı konusunda bir şey diyemem ancak prototipi gördüğümde “yok artık!” yeni telefonum sanırım bu olacak!’ şeklinde bir tepki verdim.

Ancak OnePlus 2’de yabana atılacak bir telefon değil. Yani sonuç olarak bu iki telefondan birini seçmek epey bir zor olacak.

Yeni telefon gerçekten mükemmel olacak ancak şu an için onun hakkında daha fazla konuşamam. Henüz erken.”

Görüldüğü üzere 2015 yılı bitmeden OnePlus firmasından yepyeni bir Akıllı Telefon daha görecek gibiyiz.

Yapılan açıklamada her ne kadar İyi ya da Kötü dese de açıklamanın geneline bakıldığında yeni cihazın OnePlus 2 modelinin üstünde olacağı ve bir ihtimal OnePlus 3 adıyla anılacağı düşünülebilir.

OnePlus Bu Yıl İçinde Bir Model Daha Duyuracak
OnePlus Bu Yıl İçinde Bir Model Daha Duyuracak

OnePlus Bu Yıl İçinde Bir Model Daha Duyuracak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir