Opera VPN Uygulaması Mobil Cihazlar İçin Hazır

Opera VPN Uygulaması interneti hem yasaksız hem de güvenilir bir şekilde kullanmak isteyenler için AppStore üzerinden yayınlandı.

Geçtiğimiz haftalarda Opera İnternet Tarayıcısı üzerine eklenen bir yazılım ile Dâhili VPN Özelliğine kavuşan tarayıcıdan sonra şimdi de Opera VPN adını taşıyan bir Mobil Uygulama hazırlandı.

AppStore üzerinden Ücretsiz ve Limitsiz bir şekilde dağıtıma sunulan Opera VPN Uygulaması ile artık Akıllı Telefon üzerinden de Yasaklı Sitelere giriş yapmak kolaylaşmış olacak.

 

Opera VPN - AppStore
Opera VPN – AppStore

 

Tüm Mobil Tarayıcılara Uyumlu

Ücretsiz bir şekilde indirilebilen VPN Uygulaması tüm tarayıcılar ile de uyumlu olarak hazırlanmış durumda.

Chrome, Safari, Opera, Firefox ve Puffin gibi oldukça fazla kullanılan Mobil İnternet tarayıcıları ile Opera VPN Uygulaması tam uyumlu olarak çalışıyor ve bağlantı noktasında hiçbir sıkıntı yaratmadan kullanım imkânı sağlıyor.

 

Opera VPN Mobil Uygulama
Opera VPN Mobil Uygulama

 

Android İçinde Yakında Çıkacak

İlk olarak Apple firması tarafından üretilen ürünlerde kullanıma sunulan ve AppStore üzerinden indirilebilir hale getirilen Opera VPN Uygulaması önümüzdeki haftalarda Google Play Store üzerinden de dağıtılmaya başlanacak.

Herhangi bir Limitin bulunmadığı Opera VPN Uygulaması size herhangi bir noktada Ücretli Alım ya da Kiralama gibi bir zorlamada sunmuyor.

Tamamen ücretsiz olmasının yanında kullanıcıların Opera markasına duydukları güvenle birlikte Opera VPN Uygulamasının kısa sürede birçok Akıllı Telefona kurulması beklenebilir.

Özellikle Ülkemiz gibi birçok sebepten dolayı Site Yasaklamaları veya İnternet Yavaşlatmaları gibi sorunlarla karşılaşan ülkelerde VPN Uygulaması ciddi anlamda kurtarıcı rolü üstlenebiliyor.

 

Opera VPN Uygulaması
Opera VPN Uygulaması

 

Bağlantı Yapılan Ülke Sayısı 5

İlk etapta VPN üzerinden 5 farklı ülke baz alınarak bağlantı yapabilmeniz mümkün kılınmış durumda.

Siz hangi ülkede olursanız olun VPN Uygulamasını aktif hale getirdiğiniz an bu 5 ülkeden birisi seçiliyor ve siz o ülkeden o siteye giriş yapıyormuşsunuz gibi bağlanıyorsunuz.

Bu sayede IP Kısıtlama ya da Yerel Yasaklardan dolayı açılmayan Sosyal Medya veya Web Siteleri daha hızlı, sorunsuz ve yasaksız bir şekilde açılmış oluyor.

Şu aşamada 5 Ülke üzerinden yapılan bağlantı seçenekleri yakın dönemde Opera VPN Uygulamasının daha aktif kullanılmaya başlanması ile artacaktır diye düşünüyoruz.

AppStore Opera VPN İndirme Linki: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1080756781?&ct=sm_vpn_download_ios&mt=8

Opera VPN Uygulaması Mobil Cihazlar İçin Hazır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir