Operatörlerin 2016 Yılı Ramazan Ayı Kampanyaları (SMS – İnternet – Görüşme)

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

2016 yılı Ramazan Ayı başladı. Bu sebeple de ülkemizde faaliyet gösteren 3 GSM Operatörü tarafından da çeşitli Ramazan Ayı Kampanyaları başlatıldı. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone firmaları tarafından SMS, İnternet ve Görüşme Paketleri içeren Ramazan Menülerini sizler için bir araya getirdik.

Listede şu aşamada Vodafone firmasının 2 farklı kampanyası yer alırken Turkcell firmasından ise 1 kampanya yer alıyor. Türk Telekom firması ise ne yazık ki henüz resmi bir kampanya duyurusu yapmamış durumda.

Kampanyalar ile alakalı kısa bazı detayları verdikten sonra kendi sitelerindeki Şartlar ve Kullanım Detaylarının olduğu sayfalara linkler verdik. Bu sayede size sunulan hediyelerin kaç gün veya saat ile sınırlı olduğunu, hangi saatler arasında kullanabileceğini ve kampanyaya nasıl dahil olabileceğinizi daha detaylı bir şekilde görebileceksiniz.

Şimdiden hediye paketler ile mutlu Ramazanlar dileklerimizle…

 

Türk Telekom Ramazan Kampanyası
Türk Telekom Ramazan Kampanyası

 

Türk Telekom – Avea 2016 Ramazan Ayı Konuşma – SMS ve İnternet Kampanyaları

Sahur Kampanyası (10 GB)

Avea – Türk Telekom tarafından hazırlanan 2016 Ramazan Kampanyası ile SAHUR yazıp 5555’e SMS gönderdiğinizde Sahur dönemi boyunca 10GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarla 1000 dakika hediye!

Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında sahur dönemi boyunca (06 Haziran-04 Temmuz 2016) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilmektedir.

Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya son katılım tarihi 04.07.2016 saat 01:30’dur.

Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.

Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.

Kampanya Şartları ve Daha Fazla Bilgi için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/sahur-kampanyasi.aspx

 

Turkcell Ramazan Kampanyası
Turkcell Ramazan Kampanyası

Turkcell 2016 Ramazan Ayı Konuşma – SMS ve İnternet Kampanyaları

Turkcell firması tarafından Ramazan Ayına Özel olarak hazırlanan 1 adet kampanya bulunmaktadır.

 

Sahurda İnternet Kampanyası (2 GB)

Sahurda İnternet Kampanyası ile Ramazan ayı boyunca saat 02.00 – 06.00 saatleri arasında 4.5G hızında tam 2 GB internet hediye.

Ramazan ayı (06.06.2016 – 04.07.2016) boyunca gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli internet kullanım hakkı tüm bireysel ve kurumsal ses abonelerine sunulacaktır.

Faturalı ve faturasız hatlar için gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli aylık 2 GB internet kullanım hakkı abonelere tanımlanacaktır. Aboneler kampanyadan faydalanmak için SAHUR yazıp 2200’a göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Tanımlanacak olan 2 GB kullanım hakkı 04.07.2016 tarihi 06:00’a kadar geçerlidir. Fayda sonraki dönemlerde yenilenmeyecektir. Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanyaya katılan abonelerin 4.5G aktivasyonu da yapılacaktır. Sahur Kampanyası’ndan aboneler en fazla bir kere faydalanabilir.

Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Sahurda İnternet Kampanyası’ndan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan aboneler faydalanamaz.

Kampanya Şartları ve Daha Fazla Bilgi için http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/sahurda-internet-kampanyasi?source=CMS

 

Vodafone Ramazan Kampanyası
Vodafone Ramazan Kampanyası

 

Vodafone 2016 Ramazan Ayı Konuşma – SMS ve İnternet Kampanyaları

Vodafone firması tarafından 2016 Ramazan Ayına özel 2 farklı kampanya düzenlenmiştir. Ayrıca 1 adette Yeni Hat Alan veya Geçiş Yapan Abonelere özel Fatura İndirimi Kampanyası vardır. O kampanya ile daha detaylı bilgilere sitemiz üzerinden Kalpler Bir Olsun araması ile ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone Yanımda Ramazan Kampanyası (1 GB)

2-30 Haziran 2016 tarihleri arasında Vodafone Yanımda (Vodafone Self Servis Mobil) uygulamasına giriş yapan ve kampanyaya katılan bütün bireysel müşterilerimize Vodafone’ da kalma sürelerine göre kullanabilecekleri gün sayısı değişecek şekilde 1GB cepten internet hediye ediyoruz!

Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya giriş internet paketleri bölümünden “Hediye Haftalık İnternet” paketi alınarak yapılacaktır. Hediye internet paketi otomatik olarak yüklenecektir.

Kampanya Şartları ve Daha Fazla Bilgi için http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafone-yanimda-ramazan-kampanyasi.php

 

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası (1000 DK – 2 GB)

Ramazanda kalpler bir olsun Vodafone faturasızlara özel Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası başladı!” diye hemen KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz mesaj atın, Her yöne 1000 dakika konuşma ve 2 GB internet kazanma fırsatı yakalayın!

Faturasızlar, 6 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında yükledikçe ve harcadıkça her yöne 1000 dakika ve 2GB hediye kazanma fırsatı yakalıyor!

Size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın binlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!

Üstelik Kampanya süresi boyunca doya doya internet keyfi için indirimli 1GB ve 2GB internet paketleri, Akşam 10’dan sabah 6’ya kadar kullanabileceğiniz 1GB internet paketi size özel sürpriz fiyata! İndirimli 1GB internet paketini satın almak için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz mesaj gönderin.

5 gün geçerli, 2 GB internet paketini 5 TL’ye almak için 2GBINTERNET yazıp 4455’e gönderin.

Kampanya Şartları ve Daha Fazla Bilgi için http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/geleneksel-yukle-harca-kazan-kampanyasi.php

Operatörlerin 2016 Yılı Ramazan Ayı Kampanyaları (SMS – İnternet – Görüşme)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Şarj sorunu yaşıyorum bir haftadır gece takıyorum şarja sabah oldugunda daha %60 larda sarj anca olmus, bundan başka bi sorunum yok şükür