Opet WorldCard Sahiplerine Bimeks ’de Yakıt Puan Kampanyası

Opet WorldCard sahipleri 1 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapacakları Bimeks alışverişlerinden 100 TL’ye varan Yakıt Puan kazanabilecekler.

Opet WorldCard ve Bimeks işbirliği ile başlatılan kampanya kapsamında 1 Mayıs 31 Mayıs tarihleri arasında Bimeks Mağazalarından veya Bimeks.com.tr adresinden tek seferde yapılacak 500 TL – 1000 TL arası alışveriş için 50 TL Yakıt Puan, 1000 TL ve üstü alışverişler için ise 100 TL Yakıt Puan verilecek.

Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’E SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir.

Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir.

Opet WorldCard Sahiplerine Bimeks ’de Yakıt Puan Kampanyası
Opet WorldCard Sahiplerine Bimeks ’de Yakıt Puan Kampanyası

Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Kazanılan yakıt puanlar 10 Haziran 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yüklenecektir.

Kampanyadan kazanılacak yakıt puanlar için son kullanım tarihi 1 Temmuz 2015’tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 2 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.

Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.opet.com.tr ya da www.worldcard.com.tr adreslerinden alabilirsiniz.

Opet WorldCard Sahiplerine Bimeks ’de Yakıt Puan Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir