Oppo ’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu Yakında Duyurulabilir

Samsung ve Huawei tarafından resmi olarak duyurusu yapılan Katlanabilir Akıllı Telefon modellerinden sonra Oppo firmasının da modeli sızdırıldı.

Tasarım olarak Huawei Mate X modeline oldukça fazla benzeyen modele henüz Oppo firmasının ne isim verdiği ise bilinmiyor.

Tasarımsal olarak ikinci bir ekran kullanmak yerine cihazı dışbükey olarak tasarlayan Oppo firması bu sayede tek bir bütün ekran ile cihazı katlanabilir hale getirmiş durumda.

 

Oppo Katlanabilir Akıllı Telefon

 

Üzerinde Geliştirmeler Devam Ediliyor

Her ne kadar Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X modelleri resmi olarak duyurulmuş olsa da cihazların üzerlerinde devam eden çalışmalar sebebiyle hemen satışa girmeyeceği bilinen bir durum.

Oppo firması da bu kapsamda henüz cihazını duyurmuş değil. Ancak üzerinde devam eden çalışmalar tamamlanınca muhtemelen Oppo Find markası altında pazara ürünü sürüyor olacak.

Tasarımsal olarak tek bir kamera kombinasyonu ile hem arka kamera hem de ön kamera kullanımını bir alanda toplamayı başaran firma bu sayede de ön kameranın görüntü kalitesini de bir anlamda üst noktaya çıkarmış olacak.

Oppo Katlanabilir Akıllı Telefon

Oppo ’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu Yakında Duyurulabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir