Oppo Reno Türkiye’de Satışa Sunuldu, Satış Fiyatı Belli Oldu

Oppo firmasının yeni Amiral Gemisi modeli olan Oppo Reno modeli ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu. 10 kat yakınlaştırma desteği sunan Oppo Reno 10X Zoom modeli ise henüz ülkemizde satışta değil.

Vatan Bilgisayar tarafından resmi olarak satışa sunulan cihazın ilk etapta Yeşil ve Siyah renkleri satışa sunulmuş durumda.

256 GB’lık Oppo Reno modelinin Türkiye satış fiyatı 4.999 TL olarak belirlenmiş durumda.

 

Oppo Reno Modeli

 

Oppo Reno Modelinin Teknik Özellikler

6.4 inçlik Çentiksiz Ekrana sahip AMOLED ekran ile tüketiciye sunulan Oppo Reno modelinin ön kamerası ise açılır kapanır bir yapıda.

SnapDragon 710 ailesi bir işlemciye sahip olan cihazın arka kısımda 48 MP çözünürlüğünde ana, 5 MP çözünürlüğünde ise Derinlik kamerası yer alıyor.

3.765 mAh’lik bataryası, NFC desteği, VOOC 3.0, Gorilla Glass 6 ve 3.5 mm kulaklık çıkışı gibi birçok özelliği bünyesine barındıran Oppo Reno modelinde parmak izi okuyucusu ise ekranın altına gizlenmiş durumda.

 

Vatan Bilgisayar - Oppo Reno

 

Rakiplerinden Daha Pahalı

Oppo Reno modeli tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de rakiplerine göre daha pahalı bir fiyattan satış yapıyor.

SnapDragon 710 serisi bir işlemci ile 4,999 TL’lik bir fiyattan satılan cihazın karşısında birçok SnapDragon 845 ve 855 işlemcili model yer alıyor.

Bu sebeple de cihaza ne kadar ilgi olur, satışlar nasıl olur şimdiden kestirmek pek mümkün değil.

 

Oppo Reno

Oppo Reno Türkiye’de Satışa Sunuldu, Satış Fiyatı Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir