Panasonic Eluga Icon Modeli Sessiz Sedasız Satışa Çıktı

Bir dönemler ülkemizde de oldukça iyi satışlar yapan Panasonic firması yeni Akıllı Telefonu Panasonic Eluga Icon modelini Hindistan’da satışa sundu.

Orta Seviye olarak adlandırabileceğimiz Panasonic Eluga Icon modeli ülkemizde satışa çıkmayacak gibi görünse de yine de özellikleri dikkate değer.

Tabi Amazon veya Ebay üzerinden alım yapmak isteyenler olacaktır. O sebeple Teknik Özelliklere bir göz atalım dilerseniz.

Eluga Icon
Eluga Icon

 

Panasonic Eluga Icon Teknik Özellikleri

5.5 inçlik IPS HD Çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip olan Panasonic Eluga Icon modelinde 64 Bit Mimarisine sahip MediaTek MT6752 serisi 8 Çekirdek ve 1.5. Ghz’lik hız sunan bir işlemci kullanılmış durumda. Cihazda Mali T760 serisi bir GPU tercih edilmiş.

Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemine ve ICON IU Ara Yüzüne sahip olan Panasonic Eluga Icon modeline Android 5.0 Lollipop Güncellemesi ise pek gelmeyecek gibi görünüyor.

2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dahili Depolama alanı sunan Panasonic firması artı olarak Micro SD Kart Desteğini de cihazdan esirgememiş durumda.

Pazarda son dönemde sıkça görmeye başladığımız Çift Sim Kart Desteğini kullanıcılarına sunan Eluga Icon modelinde 4G LTE / 3G HSPA+, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS ve USB OTG bağlantı destekleri de unutulmamış.

Arka Kısımda 1080p Full HD Video destekli 13 MP değerinde bir kamera kullanan Panasonic firması ön kısımda ise Selfie Severleri sevindirecek seviyede kaliteli çekimler yapabilen 8 MP değerinde bir kamera konumlandırılmış durumda.

5.5 İnçlik ekranı ve diğer özellikleri ile Orta Seviyede oldukça başarılı olacağını düşündüğümüz modelde 3.500 mAh’lik bir batarya kullanılmış durumda.

Panasonic Eluga Icon
Panasonic Eluga Icon

 

Panasonic Eluga Icon Türkiye Satışı

Arduvaz ve Altın Renk seçenekleri ile satışa sunulan Panasonic Eluga Icon modelinin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Ancak daha önce de pek fazla Panasonic Akıllı Telefon serisi ülkemizde satılmadı. Bu sebeple de ülkemizde bu modeli görmek pek mümkün olmayabilir.

Panasonic Eluga Icon serisi ülkemizde satılacak olsa şuan ki fiyatlandırma ortalama 500 TL – 1000 TL civarında bir fiyatı olabilirdi.

Panasonic Eluga Icon Modeli Sessiz Sedasız Satışa Çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir