Pasaport Kayıt İşlemleriPanasonic Firmasından 4K Ultra HD 20 İnçlik Tablet Modeli

Panasonic Firmasından 4K Ultra HD 20 İnçlik Tablet Modeli

CES 2013 birbirinden ilginç ve teknolojik ürünlerin tanıtımına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu seferki ürün ise Panasonic firması tarafından Prototip olarak hazırlanmış olan 20 İnç boyutunda 4K Ultra HD özelliğine sahip 3840*2160 Piksellik bir Tablet PC. Windows İşletim Sistemine sahip olarak gösterilen ve bir prototip olması sebebiyle donanımsal özellikten ziyade Ekran ve Boyutu üzerinde […]


birbirinden ilginç ve teknolojik ürünlerin tanıtımına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu seferki ürün ise Panasonic firması tarafından Prototip olarak hazırlanmış olan 20 İnç boyutunda 4K Ultra HD özelliğine sahip 3840*2160 Piksellik bir Tablet PC.

Windows İşletim Sistemine sahip olarak gösterilen ve bir prototip olması sebebiyle donanımsal özellikten ziyade Ekran ve Boyutu üzerinde durulan Tablet PC şimdilik araştırma ve geliştirme aşamasında.

CES 2014 için Panasonic firmasının pazara sürebileceği ürünler arasında yer alan bu cihaz büyük bir yapıya sahip olması sebebiyle pek fazla Tablet PC olarak kullanılamayacak gibi görünüyor. Ancak evlerde Ultra HD özelliği sayesinde bir LED TV veya Full HD herhangi bir üründen kat kat daha iyi bir görsel şölen yaşatacağı kesin.

  Sony Xperia Z ve Sony Xperia ZL Karşılaştırması
Panasonic Firmasından 4K Ultra HD 20 İnçlik Tablet Modeli
Panasonic Firmasından 4K Ultra HD 20 İnçlik Tablet Modeli

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status