PaPara Arkadaşını Davet Edene 5 TL Ödeme Yapıyor

Dijital Cüzdan Sistemlerinden birisi olan PaPara arkadaşlarını isteme davet eden tüm kullanıcılarına Davet Başı 5 TL ödeme yapmaya başladı.

Sistem aslında oldukça basit. Öncelikli olarak PaPara üyeliğine giriş yapıyor, Arkadaşınızı Telefon veya Mail adresi ile sisteme davet ediyorsunuz.

Arkadaşınız ister gelen link üzerinden isterse de Mobil Uygulamayı direkt indirerek sizin davet gönderdiğiniz Telefon veya Mail adresini kullanarak sisteme üye olunca 5 TL hesabınıza bakiye yüklemesi yapılıyor.

[stextbox id=’info’]PaPara Nedir? Nasıl Hesap Açılır? Nasıl Kullanılır? -PaPara Kullanıcı Yorumları[/stextbox]

 

PaPara Sistemi

 

Davet İçin 1 TL Ödeme Yapmanız Lazım

Sistem üzerinden arkadaşınızı davet edebilmeniz için davet sırasında Min. 1 TL gönderim yapmanız gerekiyor. Bu sayede karşı tarafa 1 TL ödeme gitmiş oluyor. Sizde davete icabet eden arkadaşınız üzerinden 5 TL kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Arkadaşınızda sizden aldığı 1 TL ile ilk arkadaşını sisteme davet edebiliyor. Bu sayede de o da 5 TL kazanmış oluyor.

Gelen 5 TL ile de diğer arkadaşlarınızı sisteme davet ederek kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz.

 

PaPara Davet Et Kazan

 

1 Ayda 5 Davete Kadar Kazanç Sağlayabiliyorsunuz

PaPara bu noktada da bir sınır koymuş durumda. 1 ay içerisinde max. 5 arkadaşınızdan 5 TL Kazanç elde edebiliyorsunuz.

Daha fazlasını elbette ki davet edebiliyorsunuz ancak ilk 5 arkadaşınızdan sonra gelenler ne yazık ki 5 TL kazandırmıyor.

Bir sonraki ay aynı sistemle, kampanya devam ediyorsa eğer 5 arkadaşınızı daha sisteme kazandırabilir, ayda 20 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz PaPara üzerinden.

PaPara sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için daha önce hazırladığımız PaPara Nedir? Nasıl Hesap Açılır? Nasıl Kullanılır? -PaPara Kullanıcı Yorumları Yazısına göz atabilirsiniz.

PaPara Arkadaşını Davet Edene 5 TL Ödeme Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir