• TARİH: 24.05.2018
Patlama Sonrasında Havalimanında Bırakılan Binlerce Valiz Sahiplerini Bekliyor

Patlama Sonrasında Havalimanında Bırakılan Binlerce Valiz Sahiplerini Bekliyor

Atatürk Havalimanında dün akşam saatlerinde 3 farklı noktada meydana gelen Canlı Bomba Saldırısı sonrasında yolcular valizlerini ve çantalarını bırakarak havalimanından kaçmışlardı. Gece saatlerinde İniş ve kalkışlara izin verilmeye başlanılan İstanbul Atatürk Havalimanı normal seyrine dönmeden önce TAV İşletmesi tarafından havalimanının hemen hemen her noktasında yolcular tarafından bırakılan Çanta ve Valizleri topladı. X-Ray Cihazlarından tek tek […]yorumlar.net

Atatürk Havalimanında dün akşam saatlerinde 3 farklı noktada meydana gelen Canlı Bomba Saldırısı sonrasında yolcular valizlerini ve çantalarını bırakarak havalimanından kaçmışlardı.

Gece saatlerinde İniş ve kalkışlara izin verilmeye başlanılan İstanbul Atatürk Havalimanı normal seyrine dönmeden önce TAV İşletmesi tarafından havalimanının hemen hemen her noktasında yolcular tarafından bırakılan Çanta ve Valizleri topladı.

X-Ray Cihazlarından tek tek geçirilen çantalar daha sonra özel bir odaya alınarak sahipleri gelene kadar Atatürk Havalimanında saklanacaklar.

Bombalı eylem sonrasında vatandaşların canlarını kurtarmak için ellerindeki tüm eşyaları bırakıp havaalanından ayrıldıkları görülmüştü.

Eylem sırasında çantasını havalimanında bırakanlar TAV yetkilileri ile görüşüp çantalarını teslim alabilirler.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status