• TARİH: 24.05.2018
Patlama Sonrasında Taksicilerin Ölü Soygunculuğu Pes Dedirtti

Patlama Sonrasında Taksicilerin Ölü Soygunculuğu Pes Dedirtti

“Ölü Soygunculuğu” tabi tam olarak bu akşam İstanbul Atatürk Havalimanın da yaşanan Patlama sonrasında bölgedeki bazı taksiciler tarafından hayata geçirildi. Havalimanından evlerine ya da otellerine dönmek için Taksiye binmeye kalkanlar hem Dolmuş gibi birden fazla yolcu alan taksicilerle muhatap oldular hem de yolcu başına 100 TL ile 100 Dolar arasında Pazar isteyen taksicilerle karşılaştılar. Özellikle […]yorumlar.net

“Ölü Soygunculuğu” tabi tam olarak bu akşam İstanbul Atatürk Havalimanın da yaşanan Patlama sonrasında bölgedeki bazı taksiciler tarafından hayata geçirildi.

Havalimanından evlerine ya da otellerine dönmek için Taksiye binmeye kalkanlar hem Dolmuş gibi birden fazla yolcu alan taksicilerle muhatap oldular hem de yolcu başına 100 TL ile 100 Dolar arasında Pazar isteyen taksicilerle karşılaştılar.

Özellikle patlayan bombalar sonrasında paniğe kapılan ve bölgeye araç girişi durduğu için hemen uzaklaşmak isteyen Yabancı Turistleri gözüne kestiren bazı taksiciler normalde 20 Dolar tutan güzergâhlar için 100 Dolar para istediler.

Yerli vatandaşları pek fazla araçlarına almak istemeyen taksiciler zoraki aldıkları Türk Müşterilerden de 100 TL gibi fahiş ücretler aldılar.

Ölü Soyuculuk olarak çok rahat bir şekilde tabir edilecek bu olayla alakalı önümüzdeki günlerde İstanbul Taksiciler Esnaf Odası tarafından incelenerek detaylı bir açıklama yapılması bekleniyor.

100 TL Taksi Ücreti
100 TL Taksi Ücreti
100 Dolar Taksi Ücreti
100 Dolar Taksi Ücreti

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status