Pasaport Kayıt İşlemleri



Patlayan bir Samsung telefonu daha!

Patlayan bir Samsung telefonu daha!

Samsung şirketinin ürettiği bir akıllı telefon olan J7, 4 yaşındaki bir çocuk oyun oynarken patladı!   Olay Pakistan’da geçiyor; Naureen Ahsan, dört yaşında olan yeğenine kendi kullandığı akıllı telefonunu, oyun oynaması için ödünç veriyor. Ne yazık ki neden olduğu hala açıklığa kavuşmadığı kaza küçük çocuk telefonda “Benim Konuşan Tom” oyununu oynadığı sırada gerçekleşiyor. Samsung Galaxy […]


şirketinin ürettiği bir akıllı telefon olan J7, 4 yaşındaki bir çocuk oyun oynarken patladı!

 

Olay Pakistan’da geçiyor; Naureen Ahsan, dört yaşında olan yeğenine kendi kullandığı akıllı telefonunu, oyun oynaması için ödünç veriyor. Ne yazık ki neden olduğu hala açıklığa kavuşmadığı kaza küçük çocuk telefonda “Benim Konuşan Tom” oyununu oynadığı sırada gerçekleşiyor. Galaxy J7, aniden ısınıyor sonrasında ise aniden patlıyor. Trajik olayın ardından Ahsan kendi Facebook profili üzerinden olayı dünyayla paylaşıyor. Olayın olduğu yerde olan herkes için şok etkisi yarattığını ve çok şükür ki kimsenin yaralanmadığını yazdığı paylaşımda bildiriyor.

Bu patlama haberi, firması için çok kötü bir zamanda meydana geldi. Bir önceki haberlerimizde okuduğunuz üzere, Galaxy yaşadığı talihsiz olaylardan dolayı kimliği değiştirilip Galaxy Note FE olarak tekrar satışa sunulacaktı. Bu telefon, bataryasındaki bir hatadan dolayı patladığı için geri toplatıldıktan sonra düzenlenmiş halini temsil ediyordu. Galaxy FE 7 Temmuz’da satışa sunulacaktı.

  Samsung S8600 Wave 3 Cep Telefonu (Özellikler - Fiyat)

Ahsan yayınladığı fotoğrafla beraber olayın neden yaşandığını anlayamadığını her şeyin aniden geliştiğini söylüyor. Fotoğrafta gördüğünüz gibi şişmiş bir pil ve yanmış bir telefon görüyorsunuz. Samsung şirketinden herhangi bir açıklama daha gelmedi. Bu olayın firmadan kaynaklanan bir hatadan dolayı mı gerçekleştiği yoksa kullanıcı kaynaklı bir hatadan dolayı mı olduğu hala bir açıklığa kavuşmadı. Umarız bu olaylar devam etmez ve kimseye bir zarar gelmez.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status