Patlayan bir Samsung telefonu daha!

featured

Samsung şirketinin ürettiği bir akıllı telefon olan J7, 4 yaşındaki bir çocuk oyun oynarken patladı!

 

Olay Pakistan’da geçiyor; Naureen Ahsan, dört yaşında olan yeğenine kendi kullandığı akıllı telefonunu, oyun oynaması için ödünç veriyor. Ne yazık ki neden olduğu hala açıklığa kavuşmadığı kaza küçük çocuk telefonda “Benim Konuşan Tom” oyununu oynadığı sırada gerçekleşiyor. Samsung Galaxy J7, aniden ısınıyor sonrasında ise aniden patlıyor. Trajik olayın ardından Ahsan kendi Facebook profili üzerinden olayı dünyayla paylaşıyor. Olayın olduğu yerde olan herkes için şok etkisi yarattığını ve çok şükür ki kimsenin yaralanmadığını yazdığı paylaşımda bildiriyor.

Bu patlama haberi, Samsung firması için çok kötü bir zamanda meydana geldi. Bir önceki haberlerimizde okuduğunuz üzere, Galaxy Note 7 yaşadığı talihsiz olaylardan dolayı kimliği değiştirilip Galaxy Note FE olarak tekrar satışa sunulacaktı. Bu telefon, Note 7 bataryasındaki bir hatadan dolayı patladığı için geri toplatıldıktan sonra düzenlenmiş halini temsil ediyordu. Galaxy FE 7 Temmuz’da satışa sunulacaktı.

Ahsan yayınladığı fotoğrafla beraber olayın neden yaşandığını anlayamadığını her şeyin aniden geliştiğini söylüyor. Fotoğrafta gördüğünüz gibi şişmiş bir pil ve yanmış bir telefon görüyorsunuz. Samsung şirketinden herhangi bir açıklama daha gelmedi. Bu olayın firmadan kaynaklanan bir hatadan dolayı mı gerçekleştiği yoksa kullanıcı kaynaklı bir hatadan dolayı mı olduğu hala bir açıklığa kavuşmadı. Umarız bu olaylar devam etmez ve kimseye bir zarar gelmez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.