Pazarın En Güçlü Akıllı Telefonu ” Turing Phone “

Turing Robotic Industries firması tarafından üretilen ve İngiliz bir matematikçi olan Alan Turing’den esinlenerek tasarlanan Turing Phone modeli resmen duyuruldu. Şirketin kurucusu S.Y.L. Chao, Turing Phone adındaki telefon ile statik anahtar değişimi ile yeni kimlik teknolojisini tanıtmayı amaçlıyor. Bu teknoloji ‘Turing İmitasyon Anahtarı’ adlı güvenlik çipi ve kimlik doğrulama şeklinde bir şifreleme sistemi ile çalışıyor. Telefon çelik […]Turing Robotic Industries firması tarafından üretilen ve İngiliz bir matematikçi olan Alan Turing’den esinlenerek tasarlanan Turing Phone modeli resmen duyuruldu.

Şirketin kurucusu S.Y.L. Chao, Turing Phone adındaki telefon ile statik anahtar değişimi ile yeni kimlik teknolojisini tanıtmayı amaçlıyor. Bu teknoloji ‘Turing İmitasyon Anahtarı’ adlı güvenlik çipi ve kimlik doğrulama şeklinde bir şifreleme sistemi ile çalışıyor.

Telefon çelik veya titanyumdan daha güçlü olduğu iddia edilen “liquidmorphium” adında bir alaşım ile yapılmış.

Pazarın En Güçlü Akıllı Telefonu Turing Phone
Pazarın En Güçlü Akıllı Telefonu Turing Phone

 

 

Telefonun teknik özelliklerine gelince, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi, 13 megapiksel arka kamera, 8-megapiksel ön kamera, 64GB veya 128GB depolama seçenekleri mevcut. Turing Phone, 5.5 inç 1080×1920 çözünürlüklü ekran ile geliyor.

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/en-guclu-akilli-telefon-turing-phone-27533.html

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status