Pembe (Magenta) Renk Nokia Lumia 900 Geliyor

Nokia firması tarafından pazara Siyah ve Cam Göbeği renklerinde sunulan Nokia Lumia 900 Modeline birde Mor – Pembe renk arasındaki Magenta rengi eklendi.

Firma tarafından yapılan satış analizlerinde siyah renkten ziyade Cam Göbeği renginin büyük bir ilgi görmesi tasarımcılarında farklı renkler ile pazarda satışları canlandırma isteklerini artmasına sebep oldu. Bu sebeple de Magenta olarak bilinen Pembe – Mor renk arasındaki yeni Lumia 900 için tanıtım yapıldı. Ürün birkaç gün içerisinde pazardaki yerini alacak gibi görünüyor.

Cihazın henüz ülkemizde satışına başlanmadı ancak geldiği dönemde 3 renk seçeneği ile gelmesine kesin gözüyle bakabiliriz. Şu aşamada Magenta Lumia 900 modelini pazara çıkma tarihi belli olmuş durumda değil. Ama 1-2 hafta içinde raflarda bu modeli de görmeye başlayabiliriz.

 

 

 

Pembe (Magenta) Renk Nokia Lumia 900 Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 17 Ocak 2014, 15:25

  Pembe değil magenta

  Cevapla
 2. 28 Mayıs 2012, 02:58

  Magenta rengi formalarımızda bile kullanıldı bi ara bence dünya modası tarafından kullanılan bi renk. Tabi toplumumuzda erkeklerin daha çok tercih etmediği bir renk olduğundan şaşırtıcı gelebiliyor.

  Cevapla
 3. 19 Mayıs 2012, 10:05

  Magenta rengi ne ya? Pembe bildiğimiz bu. Sanırım bu bayanlar için olacak. Başka renkleri yok muymuş seviyorum bunu.

  Cevapla