Samsung Galaxy S7 Edge Serisinin Pembe-Altın Rengi Türkiye’de

Samsung Electronics oldukça iyi satış rakamlarına ulaştığı Samsung Galaxy S7 Edge modelinin Pembe Altın renk seçeneğini Türkiye’de 13 Haziran’dan itibaren sınırlı sayıda ve noktalarda satışa sundu.

Pembe Altın, tıpkı Galaxy edge’in diğer renklerinde olduğu gibi kullanıcının günlük hayatta keyifle kullanabileceği bir renk alternatifi sunuyor. Cihazın cam yüzeyinin içinden yayılan ışıltısıyla Galaxy S7 edge renklerinin son temsilcisi Pembe Altın, cihazın tasarımına zarafet, parlaklık ve ince bir zevk katıyor. Galaxy S7 ve S7 edge’in Pembe Altın’a ek olarak siyah, altın platinyum ve gümüş titanyum renkleri de mevcut.

Samsung Galaxy S7 Edge modeli barındırdığı yüksek teknoloji, davetkâr ve konforlu bir tasarımla sunuluyor. Kullanışlılığı arttıran ve işçiliğiyle göz dolduran Samsung Galaxy S7 edge, tasarıma daha önce eşine rastlanmamış yepyeni bir standart getiriyor.

 

Samsung Galaxy S7 Pembe
Samsung Galaxy S7 Pembe

 

Üç boyutlu cam ve metalin kusursuz bileşimini sunan ve kavrayış hissini arttırmak üzere yanları inceltilen Galaxy S7 edge, formuna uygun olarak daha ince bir arka kameraya sahip. Camın şeffaflığı, telefonun boyutlu kıvrımlarıyla birlikte, cihaza daha önce akıllı telefonlarda görülmemiş ya da hissedilmemiş bir hacim ve derinlik veriyor.

Düşük ışıkta dahi çok net ve hayat dolu fotoğraflar çekebilme özelliğiyle öne çıkan Galaxy S7 serisinde, kullanımda değilken bile saat, tarih ve bildirimleri gösteren Daima Açık Ekran (Always On Display) özelliği bulunuyor.

Ayrıca IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy S7 edge suya ve toza karşı dayanıklı olduğu için kullanıcıların zor koşullarda dahi kullanımı sürdürmesine olanak tanıyor.

Samsung Galaxy S7 Edge Serisinin Pembe-Altın Rengi Türkiye’de

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir