Periscope Canlı Yayın Butonunu Yayına Aldı

Periscope üzerinden canlı yayın yapan ve bunu Web Sitesi üzerinden kullanıcılara ulaştırmak isteyen kullanıcılar için “Canlı Yayın Butonu” yayına alındı.

Canlı Yayın noktasında pazara ilk girdiğinde sadece Mobil Uygulama üzerinden çalışan Periscope artık kullanıcılara daha fazla özellik sunmaya başlamış durumda.

Web üzerinden de Canlı Yayınları İzleme olanağı sunmaya başlayan uygulama şimdi de bunu kendi web sitenize taşımanız için bir adım atmış durumda.

 

Embed Sayfasından Canlı Yayın Linkinizi Alın

https://www.periscope.tv/embed adresi üzerinden Periscope Canlı Yayın Butonunuzu hızlı bir şekilde alabilir ve bunu Embed Kodları ile web sitenize ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adınızı girmeniz ve Buton Boyutunu seçmeniz sonrasında size bir Embed Kodu oluşturacak ve sizde bu kodu alıp kullanabileceksiniz.

 

Şuan Sadece İngilizce Dil Seçeneğine Sahip

Periscope Canlı Yayın Butonu şuan sadece İngilizce Dil Seçeneği ile geliyor ve standart bir butondan bir farkı yok.

Yani sitenizde eğer kullanma düşüncesinde iseniz kendi kullanıcı linkinizi yerleştirebileceğiniz çok daha afilli Canlı Yayın Butonları bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Ancak uygulama tarafından atılan her adım aslında kullanıcıların biraz daha sisteme entegre olmasına ve kullanım alanlarının artmasına sebep olmaktadır.

Periscope Canlı Yayın Butonunu Yayına Aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir