PES 2014 Sürümünde Yağmurlu Hava Olmayacak

KONAMİ tarafından yapılan açıklamaya göre PC, PS3 ve XBOX 360 ürünleri için geliştirilecek olan PES 2014 oyunun da ilk etapta Yağmurlu Hava seçeneği bulunmayacak.

KONAMİ adına açıklamalarda bulunan Adam BHATTİ verdiği bir demeçte PES 2014 sürümünde kullanılan FOX ENGİNE teknolojisine uyum sağlamakta zorlandıklarını ve bu sebeple bazı özelliklerden yoksun bir ilk sürüm çıkacağını belirtti.

Fox Engine oyun motoru ile çıkacak ile PES sürümü olmasından dolayı beklentilerin oldukça üst düzeye çıktığı oyunda ilk etapta Yağmurlu Hava seçeneği olmayacak. Ancak daha sonra gönderilecek güncelleme ile Yağmurlu Hava seçeneği de eklenmiş olacak.

Bunun yanında PES 2014 sürümünde birçok İspanyol Kulübünün Stadyum isimleri de anlaşmalarda yaşanan sorunlardan dolayı yer almayacak.

PES 2014 Sürümünde Yağmurlu Hava Olmayacak
PES 2014 Sürümünde Yağmurlu Hava Olmayacak

Oyunun Türkiye Ligi durumu ise belli değil. Sadece Galatasaray ve Trabzonspor gibi bu sene UEFA ve Şampiyonlar Ligine katılan iki takımın yer alması kesin gibi görünen oyunda yapılan anlaşmalar ile Türkiye Süper Ligi’de yer alacak gibi görünüyor.

PES 2014, PC, PS3 ve Xbox 360 için 20 Eylül’de raflardaki yerini alacak. Son olarak ufak bir hatırlatma; Konami, PES 2014’ü yeni nesil konsollar için yayınlamayacağını daha önce yaptığı bir açıklamada net bir şekilde dile getirmişti.

PES 2014 Sürümünde Yağmurlu Hava Olmayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. hadi yaaaa. erkek arkadaşımla hep yağmurlu havayı seçerek oynuyorduk.. neyse pes 12 ye devam o zaman :)

    Cevapla