Philips akıllı telefon ailesine bir yeni üye ekliyor

Philips akıllı telefon ailesine bir yeni üye ekliyor

Philips firması tarafından geliştirilmekte olan akıllı telefon S329 hakkında yeni bilgiler ve görüntüler ortaya çıktı. Telefonun bir çok meraklısı olduğunu göz önünde bulundurursak bir göz atmakta fayda var.     Hala dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olarak kabul edilen Philips, daha önce bu akıllı telefon pazarında aktif bir şekilde yer almamayı tercih etmişti. Tabii […]


firması tarafından geliştirilmekte olan akıllı telefon S329 hakkında yeni bilgiler ve görüntüler ortaya çıktı. Telefonun bir çok meraklısı olduğunu göz önünde bulundurursak bir göz atmakta fayda var.

 

 

Hala dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olarak kabul edilen , daha önce bu akıllı telefon pazarında aktif bir şekilde yer almamayı tercih etmişti. Tabii ki daha önce kendi ürettiği akıllı telefonları tanıtmıştı fakat bunların aralarında uzun periyotlar vardı.

şirketi hakkında daha önce iddialar ortaya atılmıştı. Şirketin daha öncelerde uğraştığından çok daha fazla bir uğraş içerisinde olduğu ve kalite olarak üst seviyelerde bir akıllı telefon üretmek için hazırlıklara giriştiği söylenmişti. Bu iddiaları kanıtlayan bir gelişme gerçekleşti, ’in yeni bir akıllı telefon için çalıştığı gün yüzüne çıktı.

  Hangi Android sürümü en çok kullanılıyor?

Çin’de bulunan telekomünikasyon cihazlarını denetleme rolünü üstlenen TENAA’nın sahip olduğu raporlar sayesinde gün yüzüne çıkan bu akıllı cihazın, 5 inç boyutunda olduğunu görüyoruz. 1280×720 piksel çözünürlüğe sahip olacağı IPS ekranıyla beraber arkasında bütün görevleri sürdürecek 1.5 Ghz hızında çalışacak sekiz çekirdekli bir işlemci, S329 modelinin ana parçalarını oluşturuyor. Bunların yanında 3 GB ram’e sahip olacağı da bildiriliyor. 16 GB dahili hafızanın yanında 64 GB kadar da genişletilebilen hafızaya sahip olacak telefonun işletim sistemi de, Android’in son aktif yazılımı olan olacak. 13 ve 5 megapiksellik ön ve arka kameralarıyla birlikte kullanıcılarına gün içerisinde epey yardımcı olacak ve eğlendirecek gibi duruyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status