• TARİH: 24.05.2018
Pili Bitmeyen Babalara Lenovo Vibe P1

Pili Bitmeyen Babalara Lenovo Vibe P1

Lenovo Vibe P1, günlerce bitmeyen dev bataryası, diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj Özelliği ile babanıza hediye edebileceğiniz üstün özellikli mükemmel bir telefon. Kahramanlarımız olan babalarımız, Babalar Günü’nde günlerce bataryası tükenmeyen dev bataryası ile Lenovo VIBE P1’i sonuna kadar hak ediyor. Sizin de babanız, diğer cihazları da şarj edebilen, Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını […]yorumlar.net

Lenovo Vibe P1, günlerce bitmeyen dev bataryası, diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj Özelliği ile babanıza hediye edebileceğiniz üstün özellikli mükemmel bir telefon.

Kahramanlarımız olan babalarımız, ’nde günlerce bataryası tükenmeyen dev bataryası ile ’i sonuna kadar hak ediyor. Sizin de babanız, diğer cihazları da şarj edebilen, Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen modelini çok sevecek.

VIBE P1, 5000 mAh’lık bataryası ile adeta güç gösterisi yaparken, 24W’lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Üstelik telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz.

  Vodafone'dan Babalar Gününe Özel Tek Faturada İki Akıllı Telefon Kampanyası

 

Lenovo Babalar Günü
Lenovo

 

VIBE P1 aynı zamanda parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliği ön plana çıkarıyor. 4.5 Guyumlu VIBE P1, 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile de tam bir rekortmen. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ise babanızı mutlu edecek ve şarj ihtiyacı duymadan güzel fotoğraflar çekebilmesini sağlayacak diğer özellikler.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Basın Bültenleri
Basın Bültenleri Basın bülteni mail adresimiz aracılığı ile bize iletilen haberler.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status