PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

Dünya pazarına Kasım 2013’de girecek olan ancak Türkiye pazarında Aralık ayından itibaren satışta olacak Sony PlayStation 4 modelinin çıkış fiyatı resmi olarak açıklandı. Sony PlayStation 4 modelinin ülkemize neden gecikmeli olarak giriş yapacağı konusunda net bir bilgi olmasa da ürünün 500 GB’lık versiyonunun 1249 TL – 1349 TL Pazar fiyatından satışa çıkacağı belli oldu. Gamescom’da […]


Dünya pazarına Kasım 2013’de girecek olan ancak Türkiye pazarında Aralık ayından itibaren satışta olacak modelinin çıkış fiyatı resmi olarak açıklandı.

modelinin ülkemize neden gecikmeli olarak giriş yapacağı konusunda net bir bilgi olmasa da ürünün 500 GB’lık versiyonunun 1249 TL – 1349 TL Pazar fiyatından satışa çıkacağı belli oldu.

Gamescom’da bulunan Playstation Türkiye Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Murat Gebeceli, ’ün Türkiye’ye geliş tarihi ve satış fiyatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Gebeceli verdiği demeçte şunları söyledi;

PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı
PlayStation 4 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Resmiyet Kazandı

“Türkiye’de 29 Kasım lansman tarihini takiben (Avrupa’da ki PS4 lansmanlarını kastediyor) çok kısa bir sürede Türkiye lansmanını gerçekleştireceğiz. Şu tarihtir bilgisini tam net veremiyorum ama oyuncularımızı bir iki hafta ya da en fazla bir ay gibi bir süre sonra Playstation 4’le buluşturmayı planlıyoruz.”

  Samsung, Sony ve HTC Android 4.3 Güncellemesi Alacak Modelleri Belirlemeye Çalışıyor

“Ve fiyat bilgisi çok soruluyor. Bu belki ilk resmi olarak Playstation Türkiye tarafından yaptığımız bilgi paylaşımı olacak. Fiyat üzerinde çalışmalarımız hala devam ediyor casino online ama oyunculara şunu söyleyebilirim, ürünün fiyatı yaklaşık 500GB Playstation konsolu tekli paketi 1249 TL ile 1349 TL seviyesinde bu aralıkta bir yerde olacağını şimdiden söyleyebilirim” dedi.

Hali hazırda satışı devam eden PlayStation 3 modelinin 500 GB’lık versiyonu 699 TL seviyesinden satışta. Bu noktada PlayStation 4 modelinin pazara gelmesi ile cihazda ekstra bir indirim bekleyenler için de fiyatta pek fazla bir oynama olmayacağı ortaya çıkmış durumda.

Bakalım 2014 senesi ile birlikte Türkiye pazarında kendisine yer edinmeye başlayacak olan PlayStation 4 modeli 1250 – 1350 TL fiyat segmentinde Türk oyun severleri ne kadar etkisi altına alacak.

  Galaxy Note 3 ve Xperia Z1 Honami Modellerinin Fiyatları Sızdırıldı

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status