PlayStation 4 Slim Modeli BİM’de Satışa Çıkıyor

Son dönemde bol bol Teknoloji Ürünü ile haşır neşir olan BİM Marketler Zinciri önümüzdeki günlerde 500 GB’lık PlayStation 4 Slim modelini ciddi bir indirimle satışa sunmaya hazırlanıyor.

2 Haziran 2017 tarihinde satışına başlanması planlanan ve Sınırlı Sayıda ürün ile kullanıcılara sunulacak olan Aktüel Ürünler listesinde dikkatleri çeken ilk ürün PlayStation 4 Slim modeli oldu.

500 GB’lık Slim serisini Aktüel Ürün olarak satmayı planlayan BİM fiyat olarak ise yaklaşık olarak 1.499 TL’den satılan ürüne 500 TL indirim yaparak 999 TL’lik bir fiyat etiketi belirlemiş durumda.

 

BİM PlayStation 4 İndirimi

 

Hometech HTBook 14B Modeli de İndirimde

2’si 1 Arada olarak adlandırılan Notebook ürünlerinden birisi olan Hometech HTBook 14B modeli de BİM tarafından 2 Haziran 2017 tarihinde Aktüel Ürün olarak 675 TL gibi bir rakamdan satışa sunulacak.

Özellikle çok ekstra iş yapmayan, genellikle cihazını mobil olarak kullanan ve bu sebeple de uzun batarya ömrü isteyen kullanıcıların tercih edebileceği bir Notebook ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi ki oyun vs. oynamanız oldukça zor. Ancak internet işlerinizi, ofis programlarını rahatlıkla kaldıracak bir cihaz olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

 

BİM Aktüel Ürünler - 2 Haziran 2017

 

PS4 İçin Daha Öncede İndirim Yapıldı

BİM tarafından 2 Aralık 2016 tarihinde de buna benzer bir indirim yapılmış ve 500 GB’lık PlayStation 4 modeli 999 TL gibi bir rakama satılmıştı.

Ancak o dönemler Dolar Kuru sebebiyle bu indirim oldukça normal görünmüş olsa da şu aralar Dolar Kurunun etkisi ile 999 TL’lik rakam ciddi bir indirim olarak ele alınabilir.

Bu arada satışı yapılacak ürünün Sony Türkiye Garantisi altında olmadığı ve İthalatçı Garantisi ile satılacağı bilgisini vermemiz lazım.

Yani yaşanacak sorunlarda BİM veya İthalatçı ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

PlayStation 4 BİM Kampanyası

 

PS4 Slim Modelinin Diğer Modellerden Farkı Nedir?

PS4 Slim modeli PS4 modelinden sonra satışa sunulan ve boyut olarak daha minimize edilmiş boyutlara sahip olan bir üründür.

Kasa Boyutunun düşürülmesinin yanında bazı ek detaylarda mevcuttur.

Örneğin PS4 Slim modelinde Hard Disk Değişimi çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir ve cihaz Dik Olarak durabilmektedir.

Optik Ses Çıkışının kaldırıldığı Slim serisinde USB Çıkışları çok daha kullanışlı bir hale getirilmiştir. Ayrıca cihazda 5 GHZ Wi-Fi Desteği de bulunmaktadır.

 

PlayStation 4 Slim Modeli BİM’de Satışa Çıkıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir