Pratik İşlem ve İninal Ortaklığı İle Bakiye Yüklemek Ücretsiz

2019 yılında İninal Cüzdan ve Pratik İşlem işbirliği ile 5 binin üzerindeki fiziki işlem noktası ve Pratik İşlem kiosklarından İninal kartlara bakiye yüklemek ücretsiz hale getirildi.

BDDK Lisanslı iki kurum arasında yapılan bu anlaşma sayesinde İninal Kart sahipleri farklı bankaların ATM’leri üzerinden yaptıkları ücretli işlemleri artık Pratik İşlem kiosk ve fiziki işlem noktalarından yapabilecekler.

İki kurum arasında yıl başında yapılan anlaşma ile Pratik İşlem’in ininal Cüzdan’a sağladığı fatura ödeme altyapısıyla da ininal kullanıcıları sıra beklemeden, fatura ödeme noktası aramadan, oturduğu yerden istediği saatte 300’den fazla kurumun faturasını tek tıkla ödeyebiliyor.

 

İninal Kart ve Troy

 

İninal Kart ve Pratik İşlem arasındaki işbirliğini değerlendiren İninal Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Ömer Suner, “ininal olarak perakende satış ve yükleme ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Pratik İşlem ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz sayesinde perakende ağımızı güçlendirerek ininal Kart’ı tüketicilerimiz için daha ulaşılabilir kılıyoruz” dedi. Suner, “Hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında kullanıcılarımız, Pratik İşlem’in 5 bin  adet fiziki noktasında ve Pratik İşlem kiosklarında ininal Kart’a ücretsiz bakiye yükleyebilecek. Bu iş birliğimizi önümüzdeki dönemde yeni projeler ile devam ettireceğiz” dedi.

İşbirliği ile alakalı açıklama yapan Pratik İşlem Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Emin Soyer ise şu ifadeleri kullandı: “Pratik İşlem olarak banka anlaşmalı olarak sunduğumuz ödeme hizmetlerinin yanı sıra, sağlamakta olduğumuz online servisler ve hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz. ininal ile yaptığımız iş birliği için çok mutluyuz. ininal kullanıcılarını Türkiye’nin dört bir yanında sunduğumuz güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle buluşturacağız.”

Pratik İşlem ve İninal Ortaklığı İle Bakiye Yüklemek Ücretsiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir