PS Vita Türkiye İçin Özel Paket İle Satışa Çıkacak

PS Vita Türkiye İçin Özel Paket İle Satışa Çıkacak

Taşınabilir Oyun Konsolları noktasında başarılı bir çıkış yakalamak adına pazara sürülen ancak Türkiye Pazarında pek de istediğini bulamayan PS VİTA için Sony özel bir paket hazırladı. Sony Türkiye tarafından Türkiye Oyun Pazarı için özel olarak hazırlanılan PS VİTA Oyun Paketi birkaç hafta içerisinde Teknoloji Mağazaları üzerinden satışa çıkacak. Türkiye Özel Paketi içerisinde PS VITA Wi-Fi […]


Taşınabilir Oyun Konsolları noktasında başarılı bir çıkış yakalamak adına pazara sürülen ancak Türkiye Pazarında pek de istediğini bulamayan PS VİTA için özel bir paket hazırladı.

Türkiye tarafından Türkiye Oyun Pazarı için özel olarak hazırlanılan PS VİTA Oyun Paketi birkaç hafta içerisinde Teknoloji Mağazaları üzerinden satışa çıkacak.

Türkiye Özel Paketi içerisinde PS VITA Wi-Fi modeli, 8 GB PS VITA Hafıza Kartı, Ücretsiz 10 Oyun içeren özel hediye kartı ve Kutusuyla beraber gelen Resistance isimli oyun yer alacak.

PS Vita Türkiye İçin Özel Paket İle Satışa Çıkacak
PS Vita Türkiye İçin Özel Paket İle Satışa Çıkacak

Paketin KDV Dâhil olarak 649 TL gibi bir rakamdan satışa çıkması bekleniyor.

Ancak özellikle Taşınabilir Oyun Konsolu sektörüne oldukça yabancı olan Türk Halkı için Özel PS VITA Paketi ne kadar cazip gelecektir bilinmez. Çünkü o fiyatlara 500 GB’lık PlayStation 3 almak mümkün ve bu noktada kullanıcı için iki ürün arasında tercih yapmak biraz zor olabilir.

 

  Sony 4 Çekirdekli Ürünleri Pazara Sunmaya Hazırlanıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status