Pasaport Kayıt İşlemleriPS4 Özelliği Sony Xperia Z2 ve Z2 Tablet’e Geliyor

PS4 Özelliği Sony Xperia Z2 ve Z2 Tablet’e Geliyor

Sony kanadının Mobil Cihazlar ile Oyun Konsollarını bir bütün haline getirme çabası sonucu ortaya çıkan PS4 Kontrol Özelliği Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z2 Tablet modellerine de geliyor PS4 Oyun Kolu ile birlikte muhteşem bir ikili olmaya başlayan Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact ve Sony Xperia Z3 Compact Tablet serilerinden sonra sırada […]


Sony kanadının Mobil Cihazlar ile Oyun Konsollarını bir bütün haline getirme çabası sonucu ortaya çıkan PS4 Kontrol Özelliği Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z2 Tablet modellerine de geliyor

PS4 Oyun Kolu ile birlikte muhteşem bir ikili olmaya başlayan Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact ve Sony Xperia Z3 Compact Tablet serilerinden sonra sırada Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z2 Tablet modelleri var.

Wi-Fi ile PlayStation 4 Oyun Konsoluna bağlanan ve TV İhtiyacı olmadan direkt olarak Telefon ya da Tablet PC’niz üzerinden oyunları oynamanızı sağlayan PS4 Kontrol Sistemi son dönemde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmış durumda.

PS4 Özelliği Sony Xperia Z2 ve Z2 Tablet’e Geliyor
PS4 Özelliği Sony Xperia Z2 ve Z2 Tablet’e Geliyor

Xperia Lounge PS4 Remote Play’i Doğruladı

Sony firmasının resmi etkinlik uygulaması olan Xperia Lounge tarafından da onaylanan ve Kasım ayı gibi gelecek olan güncelleme ile Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet kullanıcılarına da sunulacağı resmileşen PS4 Remote Control Özelliğinin diğer Xperia Modellerine de gönderilmesi bekleniyor.

Android 4.4.4 Kit Kat Güncellemesi ile dağıotımı yapılacak olan özelliğin Sony Xperia Z1 ve Sony Xperia Z12 Compact serilerine de sunulması ve bundan sonra çıkacak tüm Xperia Akıllı Telefon ve Xperia Tablet PC serilerinde dahili olarak bulunması bekleniyor.

 

Sony PS4 Remote Play (PS4 Kontrol) Ne İşe Yarıyor?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Size PS4 ve Xperia üzerinden oyun deneyimi sunuyor ve aradaki TV Mekanizmasını kaldırıyor.

Bu da evin her noktasında oyuna devam etmeniz anlamına geliyor. İlla TV Başında sabit kalmanız gerekmediği gerçeğini karşımıza çıkarıyor.

Daha net anlaşılması için aşağıdaki reklam videosunu izleyebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status