PTT Şubelerinde Xiaomi Ürünleri Satılmaya Başlanacak

PTT Şubelerinde Xiaomi Ürünleri Satılmaya Başlanacak

PTT AŞ ve TürkMi arasında yapılan anlaşma ile birlikte PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler satışa sunulacak.


ve arasında yapılan anlaşma ile birlikte ’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler satışa sunulacak.

179 yıllık tecrübesiyle Türkiye’yi geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerle buluşturan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ( AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan ’nin yaptığı iş birliği kapsamında ’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde teknoloji standları kurulacak.

Stantlarda başlangıçta Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh powerbankları satışa sunulacak.

Konuyla ilgili konuşan Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi; “Kurumumuz ile arasında yapılan iş birliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İş birliği hakkında konuşan Genel Müdürü Onur Çon, ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinde stantlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde ’nin çeşitli illerdeki şubelerinde de stantlarını faaliyete geçirerek, toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

TürkMi PTT Şube Standı


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status