Qualcomm ve Maserati’den Quattroporte GTS Serisi Akıllı Otomobil

Qualcomm ve Maserati’den Quattroporte GTS Serisi Akıllı Otomobil

Barcelona’da düzenlenen MWC 2015 fuarının en dikkat çeken ürünlerinden birisi de Qualcomm ve Maserati tarafından ortaklaşa tasarlanan Maserati Quattroporte GTS isimli Akıllı Otomobildi. Temel olarak Maserati firmasının kalitesini ve tasarımı taşıyan ve tabi ki Maserati Fabrikalarında üretilen ürünün iç tasarımını ve teknolojik altyapısını ise Qualcomm firması üstlenmiş durumda. Bu sebeple de ortaya hem oldukça vahşi […]yorumlar.net

Barcelona’da düzenlenen MWC 2015 fuarının en dikkat çeken ürünlerinden birisi de Qualcomm ve Maserati tarafından ortaklaşa tasarlanan Maserati Quattroporte GTS isimli Akıllı Otomobildi.

Temel olarak Maserati firmasının kalitesini ve tasarımı taşıyan ve tabi ki Maserati Fabrikalarında üretilen ürünün iç tasarımını ve teknolojik altyapısını ise Qualcomm firması üstlenmiş durumda.

Bu sebeple de ortaya hem oldukça vahşi bir görünüşe sahip otomobil hem de teknolojisi son noktasına kadar kullanan bir teknomobil ortaya çıkmış durumda.

 

Maserati Quattroporte GTS Neler Vadediyor?

Dilerseniz Maserati Quattroporte GTS serisi hakkında bizler çok fazla dil dökmeyelim. Siz ürünün direkt olarak video üzerinden rahat rahat izleyin.

Video için ShiftDelete.Net Ekibine teşekkürlerimizi de sunalım bu süreçte.

  Nissan Robot Taksi Easy Ride 2020 Yılında Yollarda Olacak
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status