Raf Sistemleri

Tel Raf Sistemi

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ve işletmelerin çoğalan ihtiyaçları doğrultusunda raf sistemleri dizayn edilir. Raflar özellikle depolama yapılan alanlar da ürünlerin daha düzenli olmasını sağlar. Firma işletmelerin doğrultusunda çeşitli raf sistemleri üretimi yapmaktadır. İstenilen boyutlarda ve malzemeden yapılmaktadır. Burada önemli olan kişilerin ihtiyaçlarına cevap verecek üretimi yapmaktır. Her geçen gün değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yola çıkan firmamız deneyimli personel ile istenilen raf sistemleri yapılır.

Paslanmaz Raf Sistemleri

Çelik malzemeden yapılan raf sistemleri paslanmaz malzemesi ile üreticilere ilham vermektedir. Hemen hemen her raf sistemin de paslanmaz malzemeler kullanılır. Hem çeliğin dayanıklılığı, hem de şık görüntüsü ile birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Çelik raf sistemleri diğer raflara göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Bu çelik raf sistemleri özellikle büyük alışveriş mağazalarında ve daha birçok işletmelerde rastlamak mümkündür. Kurulumunun kolay olması bir avantajdır. Çelik malzemenin kırılmadan 90 dereceye kadar eğilme özelliği bulunur. Çelik raflarda çizilme, renklerinde solma yada aşınma olmaz. Aynı zamanda kolay temizlenir ve hijyenik olması en çok tercih edilme sebebidir.

İlginizi çekebilir: Tel Raf İmalatı Yapan Firmalar

Mobil Raf Sistemleri

Mobil raf sistemleri en çok depolama yapılan raf sistemleridir. Bu sistem de bütün depolanan ürünlere bir anda ulaşım imkanı bulunur. Bu rafların en çok kullanım alanı soğuk hava depolarıdır. Aynı zamanda fazla depo alanına ihtiyaç göstermemesi büyük işletmeler için önemlidir. Firma sizler için ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli raf sistemleri üretimi yapmaktadır.