Ramazan Bayramında Etkisi Arttıran Yağış Ordu’da Sele Döndü

Ramazan Bayramında Etkisi Arttıran Yağış Ordu’da Sele Döndü

Ordu’nun Fatsa, Perşembe, Gürgentepe ve Çatalpınar ilçelerinde gece saatlerinde başlayan sağanak yağış Ramazan bayramının ilk gününde Sel Felaketine dönüştü. Yoğun yağış neticesinde ortaya çıkan Sel ve heyelana bağlı olarak 10’a yakın ev kullanılmaz hale gelirken birçok noktada ulaşımı sağlayan köprülerde yıkıldı. Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz tarafından bölgede inceleme yapılırken […]yorumlar.net

Ordu’nun Fatsa, Perşembe, Gürgentepe ve Çatalpınar ilçelerinde gece saatlerinde başlayan sağanak yağış Ramazan bayramının ilk gününde Sel Felaketine dönüştü.

Yoğun yağış neticesinde ortaya çıkan Sel ve heyelana bağlı olarak 10’a yakın ev kullanılmaz hale gelirken birçok noktada ulaşımı sağlayan köprülerde yıkıldı.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz tarafından bölgede inceleme yapılırken sel felaketinin şu ana kadar sadece maddi zarar doğurduğu bilgisi verildi.

Herhangi bir can kaybı ise yaşanmadı.

Metrekareye 300 kilogram kadar bir yağışın düştüğü 16 bölgede birçok heyelanın yaşandığı, bu heyelanlardan bazılarının bölgedeki evleri de etkilediği gelen haberler arasında.

 

Karadenizde Sel Felaketi
Karadenizde Sel Felaketi

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Rasim UZUNER
Rasim UZUNER Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mezunudur. PHP, Web Programlama ve E-Ticaret Alanlarında Kendisini Geliştirmektedir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status