Pasaport Kayıt İşlemleriRazer, oyuncular için akıllı telefon üretecek!

Razer, oyuncular için akıllı telefon üretecek!

Oyunlarla içli dışlı olanların adını sürekli duyduğu, ürettiği donanımlarla adından sürekli söz ettiren teknoloji firması Razer, yaptığı en son açıklamada üretecekleri bir sonraki akıllı telefonun gerçek oyunculara yönelik olacağının altını çizdi!   Geçen kısa bir zaman içerisinde oyun oynayan insanlara yönelik olarak özel tasarım ve keyifli deneyimler sunan bir akıllı telefon üreteceklerini Razer firması kendi […]


Oyunlarla içli dışlı olanların adını sürekli duyduğu, ürettiği donanımlarla adından sürekli söz ettiren teknoloji firması Razer, yaptığı en son açıklamada üretecekleri bir sonraki akıllı telefonun gerçek oyunculara yönelik olacağının altını çizdi!

 

Geçen kısa bir zaman içerisinde oyun oynayan insanlara yönelik olarak özel tasarım ve keyifli deneyimler sunan bir üreteceklerini Razer firması kendi açıklamıştı. Bugün yapılan açıklamada firmanın bu akıllı telefona yönelik planları da paylaşılmış oldu.

Razer firması bu akıllı telefonu üreteceklerinin sözünü tam olarak 6 ay öncesinde oyun oynayan kendi kitlesine vermişti. Firma verdiği bu sözü yerine getirebilmek için önemli hamleler yapmaya hazırlanıyor. Bunlardan ilki de önümüzdeki Ekim ayı süresinde cihazın hisse satışının gerçekleştirilecek olması. Bu satışlardan elde edilecek gelirlerle birlikte de kullanıcıların arzuladıkları ve ihtiyaç duyduğu fikirleri gerçekleştirmek ve daha da geliştirmek için kullanacağını Razer firması belirtti. Kısa bir süre sonrasında da kendi sanal birimi olan zGold’u oyuncularıyla paylaşacak.

  Huawei Akıllı Telefon Satışında Dünya Pazarının 3. Sırasına Yerleşti

zGold hakkında daha detaylı bir bilgi paylaşılmadığı için hangi amaçla kullanılacağı daha belli değil fakat sanal paranın dağıtımının direkt olarak Razer firmasının ürettiği PC yazılımları üzerinden dağıtılacağı düşünüldüğünden 35 milyon civarı kişiye ulaşılacağı belirtiliyor. Umarız ki Razer firmasının planlarını gerçekleştirebilmek yapmayı planladığı hisse senedi satışları istenildiği gibi gider yoksa bu planların hepsi suya düşecek gibi gözüküyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status