Reeder Anneler Gününe Özel Kampanyalarını Duyurdu

Son dönemde Akıllı Telefon, Tablet PC ve 2’si 1 Arada ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Reeder markası Anneler Günü için hazırladığı kampanyalarını duyurdu.

Reeder’ın kendi web sitesi ve Teknoloji Mağazalarında geçerli olacak olan kampanya kapsamında Akıllı Telefon, Tablet PC ve 2’si 1 Arada Notebook ürünlerine özel fiyatlar tanımlayan firma 14 Mayıs Anneler Gününde farklı bir hediye almak isteyenlere avantajlar sunmuş durumda.

Özellikle Teknoloji Mağazaları üzerinden cihazları görerek alabileceğinizi ve bu sayede deneyimleme imkânı bulabileceğinizi baştan belirtelim.

İndirimli rakamlar ise şu şekilde oluşmuş durumda.

 

Anneler Günü Kampanyaları

 

Reeder P11SE Akıllı Telefon – Anneler Günü İndirimi

Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi, 3 GB Ram ve 16 GB Dahili depolama alanına sahip olan, 128 GB Micro SD Kart destekli, 13 MP arka ve 5 MP Ön Kameraya sahip olan modelin satış rakamı 999 TL seviyesine çekilmiş durumda.

 

Reeder M8 Tablet PC – Anneler Günü İndirimi

2 GB Ram Bellek, 16 GB Dahili Depolama Alanı ve 64 GB Micro SD Kart desteğine sahip, 3.900 mAH’lik bataryası ile uzun süreli kullanım imkanı sunan, 7,85 inçlik ekranı ile kullanıcı karşısına çıkan Reeder M8 Tablet PC modeli 449 TL olarak belirlenmiş durumda.
 

Reeder W14i Slim Book – Anneler Günü İndirimi

Firmanın 2’si 1 Arada modelleri arasındaki ilk ürünlerinden birisi olan, 14 nm Fansız İşlemciye, 4 GB Ram Belleğe, 10.000 mAh’lik Bataryaya, 32 GB Dahili Depolama Alanına ve 512 GB SSD Desteğine sahip olan, Windows 10 İşletim Sistemli Reeder W14i Slim Book modeli 1.099 TL’den alıcılarına ulaşacak.

 

Reeder Anneler Günü İndirimi - 2017

Reeder Anneler Gününe Özel Kampanyalarını Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir