Reeder P10SE Modeli Satışa Çıkıyor, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Ülkemizde son dönemde ciddi bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başaran Reeder firması yeni modeli Reeder P10SE serisini pazara sürüyor.

Uygun fiyata sunduğu ürünler ile yavaş yavaş kendi kullanıcı kitlesini oturmaya başlayan firma peş peşe yeni modeller çıkararak pazardaki ürün sayısını da arttırmayı hedefliyor.

P10SE modeli de Orta Segment de pazara sürdüğü yeni modellerinden bir tanesi. İşlemci – Ram ve Depolama Alanı olarak oldukça iyi bir donanıma sahip olan modelimiz kısa süre içerisinde Satış Noktalarındaki yerini almaya başlayacak.

 

Reeder P10SE
P10SE

 

Reeder P10SE Teknik Özellikleri

Pazarın yeni üyesi Reeder P10SE serisinin Teknik Özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Ekran Boyutu 5.0″
Ekran Çözünürlüğü 1280*720(HD)
Ekran Teknolojisi LCD IPS
İşlemci Markası MEDIATEK
İşlemci Yapısı Quad Core (Dört Çekirdek)
Dahili Hafıza  16GB
Arttırılabilir Hafıza 128GB (MicroSD Kart)
Ram 3GB
Arka Kamera 13MP
Ön Kamera    5MP
Video Kayıt    720p(HD)
Sim Kart Desteği Çift Sim Girişi
Veri Hızı 4.5G
Bağlantı Türleri Bluetooth, GPS, Wi-Fi
Bağlantı Çıkışları 3.5mm Kulaklık
İşletim Sistemi Android 6.0
Renk Seçenekleri Gold, Uzay Gri, Beyaz

 

Reeder P10SE
Reeder P10SE

Reeder P10SE Resmi Satış Fiyatı

Cihazın pazara çıkış fiyatı 899 TL olarak belirlenmiş durumda. Tabi ki bu rakam 11 Kasım 2016 tarihinde belirlenen rakam.

Ürünün ilerleyen günlerde farklı kampanyalar ile daha uyguna satılması da muhtemel. Bu sebeple de ürünü almadan önce bir arama yapmanız ve güncel rakamlara ulaşmanız daha doğru olacaktır.

Reeder P10SE, Türkiye genelindeki Teknoloji Mağazalarının yanı sıra, İzmir, Ankara, Antalya, Adana ve Samsun’ da bulunan Reeder Store’larda ve Reeder firmasının web sitesinde satışta olacak.

Reeder P10SE Modeli Satışa Çıkıyor, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Redeer mi .aman aman biirdaha almam.müşteriyi kaz gibi yolmanın peşinde.Müşteri keriz değil.Firma tam anlamıyla vasat.Güven tam anlamıyla sermaye olmalı iş yapıyorsan bu çok öemli

    Cevapla
  2. 12 Kasım 2016, 22:51

    Orta sınıfın en iyi modeli Reeder P10SE hiç çekinmeden alın ve kullanın,cihaz oldukça başarılı bir donanıma sahip olmak ile birlikte,kasa yapisi da gererektiginden daha fazla sağlam,marka denen bir kelime sadece bir algidan ibarettir ve Reeder P10SE modeli bu algiyi ve on yargıları kırmak ile birlikte,Reeder P10SE modeli yeni bir algı oluşturmaktadır,hem butcenize hemde iyi bir telefon kullanmaniza sebep olan Reeder P10SE modelini düşünmeden kullanın ve alın.

    Cevapla