Reeder P6 Akıllı Telefon Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Reeder P6 Akıllı Telefon özellikleri

Tablet PC pazarından tanıdığımız Reeder firması ismi ile Akıllı Telefon pazarına da giriş yaptı. Phablet olarak da tanımlayabileceğimiz Reeder P6 modelinin Teknik Özelliklerine ve Kullanıcı Yorumlarına bir göz atalım dilerseniz.

Öncelikle cihazımız 6 inçlik 540 x 960 px çözünürlüğe sahip IOS tabanlı bir ekrana sahip olarak kullanıcı karşısına çıkıyor.

MediaTek firmasına ait MTK8312 serisi Cortex A7 tabanlı 1.3 Ghz’lik Çift Çekirdekli bir işlemciye sahip olan modelde 1 GB Ram Bellek ve 8 GB Dâhili Depolama Alanı kullanılmış durumda. Ayrıca Mikro SD Kart desteği ile cihazımıza 32 GB ek depolama alanı da kazandırabiliyoruz.

 

Reeder P6 Akıllı Telefonu 599 TL’den Satışa Sunuldu

5 MP değerinde Arka ve 0.3 MP Ön Kamera ile kullanıcı karşısına çıkan Reeder P6 Akıllı Telefon serisi 599 TL’lik satış fiyatı ile Teknoloji Mağazalarında satışa çıkmış durumda.

Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemine sahip üründe Wi-Fi, Bluetooth, OTG USB desteği, Çift Sim Kart desteği ve G-Sensör gibi donanımsal özelliklerde kullanıcıya sunulmuş durumda.

Reeder P6 Akıllı Telefon özellikleri

Reeder P6 Akıllı Telefon özellikleri

Reeder P6 Modeli Kullanıcı Yorumları

Reeder P6 serisine sahip olan arkadaşların konu altındaki Yorum alanından telefonları hakkındaki bilgileri yazmaları durumunda gelecek dönemde cihazı almak isteyenler için bir fikir ortamı oluşmuş olacaktır.

Sizlerde sorularınızı Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.