Reeder Samsun’da Yeni Operasyon Merkezini Açıyor

Akıllı Telefon, Tablet PC ve Notebook alanında son dönemde ismini sıkça duymaya başladığımız Reeder markası Samsun’da açacağı Operasyon Merkezi ile Satış Sonrası Hizmetlerde süreçleri düşürmeyi amaçlıyor.

Yeni Operasyon Merkezi ile birlikte Çağrı Cevaplama Süresini 8 sn altına düşürmeyi amaçlayan firma Servis süresini de 24 Saat seviyesine çekmeyi planlıyor. Bu sayede de servise gönderilen ürünler 3 Gün içerisinde onarım görerek yeniden son kullanıcıya ulaştırılmış olacak.

ReederGo adıyla daha önce 5 farklı bölgede hizmete giren Operasyon Merkezlerinin 6.sını da hizmete sokacak olan firma bu sayede ürün satışı sonrasında sunulan hizmeti de hızlandırmayı amaçlıyor.

 

Reeder Samsun Operasyon Merkezi

 

Yerli Markalar Büyümeye Devam Ediyor

2009 yılında E-Kitap Okuyucu sektörüne giriş yapan Yerli Markalardan birisi olan Reeder firması sonraki süreçte gelişen teknoloji ile birlikte önce Tablet PC alanında sonrasında da Akıllı Telefon alanında atılımlar yapan bir firmadır.

Şu aşamada gerek Tablet PC modelleri gerekse de Akıllı Telefon modelleri ile pazarda olan firma 2016 yılında Yurtdışı Satışlarına da başlamıştı.

Yerli markaların özellikle son dönemde gerek Türkiye Pazarında gerekse de Yurtdışı Pazarında atılım yapmaları ülkemiz adına oldukça güzel bir durum.

Reeder markası da bu atılımları yapan bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Ürün üretimleri Çin’de yapılıyor olsa da ülkemizdeki teknolojik alt yapının yetersizliği bunu zaten zorunlu kılıyor. Yine de Teknik Servis ve Yazılım Destekleri konuşumda Reeder firması ülke çapında farklı noktalarda ReederGo ismi ile gücünü arttırmaya başlamış durumda.

Çok fazla reklama yönelmeden yoluna devam eden firma özellikle son 1-2 sene içerisinde ciddi adımlar atmaya başlamış durumda.

İlerleyen süreçte açılan yeni Servis Noktaları ile servis hızı ve kalitesini de arttırmasını beklediğimiz markanın yakın dönemde ciddi bir satış payına ulaşmasını beklemek ise yanlış olmayacaktır.

 

Reeder Teknik Servis

Reeder Samsun’da Yeni Operasyon Merkezini Açıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir