Reeder Servis Sürecini Hızlandırmak İçin Ücretli Servis Paketini Duyurdu

Firmaların en fazla sorun yaşadığı Servis Süreci ile alakalı firmalar birbirinden farklı adımlar atabiliyor. Reeder firması da Daha Hızlı Servis Süreci için 59.90 TL’lik ek bir paket duyurdu

Baştan bir açıklama yapalım. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak adına. Bu paket bir Kasko veya Sigorta değil. Ek bir garanti süresi de içermiyor.

59.90 TL’den satışa sunulan “Hızlı Paket Servisi” isimli bu paketin tek işlevi servise giden cihazın 3 Gün İçinde Öncelikli Tamiri ve kullanıcıya gönderilmesi.

 

Rakiplerinden Farklı Bir Adım Attı

Birçok Akıllı Telefon üreticisi son yıllarda 1 Günde Tamir, 1 Saatte Tamir gibi çözümleri ücretsiz olarak sunmaya başlamışken son dönemde Servis Sıkıntısı sıkça yaşamaya başlayan Reeder firması bunu Ücretli olarak sunmaya başladı.

Rekabetin giderek kızıştığı bir sektörde bu tarz ek paketler ne kadar rağbet görür bilinmez ancak Reeder konu hakkında tüm müşterilerine mail ile bilgilendirmeler göndermeye başlamış durumda.

Bunun yanında firma tarafından 59.90 TL fiyata satılan hizmeti almanız durumunda da servis süresi 3 Gün olarak garanti edilemiyor. Eğer süre 3 günü geçerse Para İadesi yapılacağı konusunda da kullanıcılara bir bilgi verilmiş durumda.

Pazara hızlı giren ve kendi markası dışında TeknoSA Preo serisini de üretim süreçlerini takip eden Reeder firmasının son dönemde servis noktasında sorunlar yaşadığı, Samsun’da açılan servisin Personel Yetersizliği sebebiyle yavaş ve verimsiz çalıştığı bilgileri de elimize ulaşan bilgiler arasında.

 

Reeder Ücretli Servis Paketi

 

Reeder Hızlı Servis Paketi – Sıkça Sorulan Sorular

Peki, Hızlı Servis Paketi Nedir?

Hızlı Servis Paketi, teknik servisimize gönderdiğiniz ürününüz için servis işlemlerini hızlandırabileceğiniz hizmet paketidir.

 

Hızlı Servis Paketi’nin fiyatı nedir?

Paketimiz 59,90 TL ücretlendirilmiştir

 

Hızlı Servis Paketi Ne Zaman Aktif Olur?

Hızlı Servis Paketi, ürününüz teknik servisimize ulaştığı anda aktifleşir ve başlar. Hızlı Servis Paketi 3 iş gününde cihazınızın servisten çıkacağının garantisini verir.

 

Paket Süresinin Aşılması Durumunda Süreç Nasıl İlerliyor?

Ürününüz,3 iş günü ve sonrası serviste kaldığı takdirde verdiğiniz ücret geri iade edilir.

Hızlı servis paketinden yararlanmak için https://goo.gl/AJLzgy adresinde servis ID’niz ile sorgulama yaptıktan sonra çıkan seçeneklerden “SÜPER HIZLI SERVİS PAKETİ İLE GÖNDERİM “ seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

Reeder Servis Sürecini Hızlandırmak İçin Ücretli Servis Paketini Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir