Pasaport Kayıt İşlemleriReedPad Twitter Sayfasından Sevgililer Gününe Özel Yarışma

ReedPad Twitter Sayfasından Sevgililer Gününe Özel Yarışma

Son dönemin hızlı büyüyen Tablet PC sektöründe Türkiye pazarı için oldukça önemli bir konuma yerleşen ve ürünleri ile pazarda birçok kullanıcıya ulaşan ReedPad önümüzdeki 14 Şubat Sevgililer Günü için Twitter sayfasından bir yarışma başlatmış durumda. Biraz hayal gücü, biraz edebiyat ve olabildiğince geniş bir çevre ile sizde ReedPad Sevgililer Günü Yarışmasını kazanabilir, beleşe ReedPad Tablet PC’ye sahip olabilirsiniz. […]


Son dönemin hızlı büyüyen Tablet PC sektöründe Türkiye pazarı için oldukça önemli bir konuma yerleşen ve ürünleri ile pazarda birçok kullanıcıya ulaşan ReedPad önümüzdeki 14 Şubat Sevgililer Günü için Twitter sayfasından bir yarışma başlatmış durumda.

Biraz hayal gücü, biraz edebiyat ve olabildiğince geniş bir çevre ile sizde ReedPad Sevgililer Günü Yarışmasını kazanabilir, beleşe ReedPad Tablet PC’ye sahip olabilirsiniz.

 

Yarışma kapsamında ise yapmanız gerekenler oldukça basit.

  • İlk olarak ReedPad Twitter sayfasını takibe almanız gerekiyor. (https://twitter.com/reederebr)
  • Twitter sayfası üzerinden #sevgiliyereedPADhediyeetmeninengüzelsebebi etiketi ile sevgilinize neden ReedPad Hediye etmek istediğinizi yazıyorsunuz.
  • En çok Retweetlenen yazı sizin yazınız olunca ReedPad sizin oluyor. Yada dilerseniz üzerine sizin istediğiniz bir not yazılarak direkt olarak Hediye Paketiyle sevgilinize gidiyor.
  7 İnçlik Ezcool Smart Touch Tablet PC Türkiye Pazarına Giriş Yaptı
Kısacası biraz hayal gücü, biraz edebiyat ve olabildiğince geniş bir çevre ile sizde ReedPad Sevgililer Günü Yarışmasını kazanabilir, beleşe ReedPad Tablet PC’ye sahip olabilirsiniz.
ReedPad Twitter Sayfasından Sevgililer Gününe Özel Yarışma

 

Detaylar ve yarışma için direkt olarak ReedPad Twitter Sayfasını takip edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status