Pasaport Kayıt İşlemleriRekabette Sony Kendisine Yer Aramaya Başladı

Rekabette Sony Kendisine Yer Aramaya Başladı

Pazara neredeyse 1 sene geriden giriş yapan Sony firması bir anda Apple, Samsung ve HTC gibi markalar ile yarış içerisine girmek üzere haberler yapmaya başladı. Samsung Galaxy S3 ve Note 2, HTC One X ve One X+, LG Optimus G ve Nexus 4, Apple iPad 5 gibi dört çekirdekli canavarlar pazarda dolaşmaya başlamış olmasına rağmen […]


Pazara neredeyse 1 sene geriden giriş yapan firması bir anda Apple, Samsung ve HTC gibi markalar ile yarış içerisine girmek üzere haberler yapmaya başladı.

Samsung Galaxy S3 ve Note 2, HTC One X ve One X+, LG Optimus G ve Nexus 4, Apple iPad 5 gibi dört çekirdekli canavarlar pazarda dolaşmaya başlamış olmasına rağmen firması 1 senedir 4 Çekirdekli ürün üretme konusunda ayak diremekte idi. Ancak yavaş yavaş rekabete adım atmaya hazırlanıyor.

Yaptıkları açıklamalara göre 2013 senesinin ilk çeyreğinde bir amiral gemisi ile pazardaki paylarını arttırmaya, Apple ve Samsung gibi firmalara meydan okumaya hazırlanıyorlar. Peki, biraz geç kalmadılar mı?

Üst düzey cihaz pazarı kim önce giriş yaparsa ona daha hızlı geçiş yapabilen bir Pazar. Fiyatları ülkemizde 1500 – 2500 TL arasında değişen bu cihazlar öyle her an alınabilecek modeller de değil.

  Sony 2014 Yılında WP8 İşletim Sistemine Geçiş Yapacak
Sony Akıllı Telefon

Bunun yanında pazara erken giriş yapan firmalar zaten büyük bir pastayı kapmayı başardılar. Pazarda Galaxy S3 ve One X modelleri artık standart bir ürün halini aldı. Yani performansın arttırılması şart.

ise herkesin yaptığını 1 sene sonra yapmaya hazırlanıyor. İşte bu durumda satışlar için olaya biraz daha şüpheci bakmamız anlamına geliyor.

Bakalım Sony firması yeni cihazları ile 2013 senesinde hedeflediği seviyeye çıkmayı başarabilecek mi?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ben sony kulllanıyorum çünkü imajdan önce güç,sağlamlık ve hız gelir. sony varken diğerlerine gerek yok.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status