Pasaport Kayıt İşlemleriResearch In Motion (RIM) Tarih Oldu, Şimdi Kral BlackBerry

Research In Motion (RIM) Tarih Oldu, Şimdi Kral BlackBerry

Uzunca süredir sıkıntı süreçlerden geçen ve sonucunun ne olacağının bilinmediği bir döneme giren Research In Motion (RIM) firması son olarak isim değişikliğine gitmeye karar verdi. Bugüne kadar RIM firmasının ürettiği BlackBerry Telefonları derken artık firmanın adının da BlackBerry olması ile bir anlamda teknoloji yazarlarına önemli bir kolaylık sağlanmış oldu. 2013 senesine BlackBerry 10 İşletim Sistemi […]


Uzunca süredir sıkıntı süreçlerden geçen ve sonucunun ne olacağının bilinmediği bir döneme giren Research In Motion () firması son olarak isim değişikliğine gitmeye karar verdi.

Bugüne kadar firmasının ürettiği Telefonları derken artık firmanın adının da olması ile bir anlamda teknoloji yazarlarına önemli bir kolaylık sağlanmış oldu.

2013 senesine 10 İşletim Sistemi ile giriş yapan ve Tamam veya Devam oyunu içerisine giren firması bu kapsamdaki radikal adımlardan birisini de ismini BlackBerry olarak değiştirerek attı.

Bu kapsamda artık Research In Motion (RIM) firması tarihteki yerine kaldırılmış durumda. Bundan sonra ise BlackBerry CEO’su Thorsten Heins dediği gibi “Tek Marka, Tek Söz” sloganı ile yoluna devam edecek.

  BlackBerry Mesaj Servisi Yine Çöktü
BlackBerry Firması Zor Günler GEçiriyor
BlackBerry Firması Zor Günler GEçiriyor

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status