Pasaport Kayıt İşlemleriResmi Olarak D&R Artık Turkuvaz Grubunun Oldu

Resmi Olarak D&R Artık Turkuvaz Grubunun Oldu

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak akıllarda yer eden D&R markası yapılan satış işleminin ardından artık resmi olarak Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak hayatına devam edecek.


Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak akıllarda yer eden markası yapılan satış işleminin ardından artık resmi olarak Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak hayatına devam edecek.

Geçtiğimiz aylarda Turkuvaz Grubu ile Doğan Grubu arasında yapılan görüşmeleri ve ön protokol bilgilerini sizlerle paylaşmıştık.

Sonrasındaki gelişmeler ve satış işlemlerinin tamamlanmasından sonra 12 Haziran 2018 tarihi itibari ile resmi olarak firmanın satış işlemleri tamamlanmış oldu ve artık markası Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak hizmet sunmaya başladı.

 

D&R Mağazaları

 

Markası ve Logosu Korunacak

Şu şamada elinde TveK markasını tutan Turkuvaz Grubu satın alma işlemi sonrasında bazı iddialara göre D&R markasını silerek mağazalarını TveK çatısı altına toplayacaktı.

Ancak gelen bilgilere göre Turkuvaz firmasının şu aşamada böyle bir çalışması yok.

Temel olarak daha fazla noktada daha fazla mağazası bulunan D&R markasının pazarda ciddi bir bilinirliği ve marka imajı var. TveK markasının NT Mağazalarının üzerine inşa edilmiş olması ve nispeten birkaç yıllık bir marka olması sebebiyle firmanın D&R markasını bir anda silmesi beklenmiyor.

Kendi içyapısını koruyacak olan D&R firması belki üst yönetimde bazı isim değişikliklerine gidebilir. Bunun dışında özellikle personel anlamında da firmada bir değişimin yaşanması beklenmiyor.

 

TveK Mağazaları

 

Bazı Kitapların ve Yayınların D&R Mağazalarından Çekilmesi İddiası

Şuna gündemde bulunan iddialardan bir tanesi de D&R markasının daha önce sergilediği Muhalif Tutum sebebiyle mağazalarında satışta bulunan bazı dergi ve kitapların Turkuvaz Grubuna satışı sonrasında raflardan kaldırıldığı yönünde.

Bilindiği üzere Turkuvaz Grubu özellikle mevcut hükümete ve iktidara daha yakın bir duruş sergileyen bir firma. Bu noktada da bazı yayınların raflarından indirilmesi ve yerine farklı yayınların alınması sürecin doğal akışı içerisinde yer alacaktır.

Ancak yıllardır D&R markasını benimsemiş olan belli bir müşteri kitlesinin bu satış süreci sonrasında D&R Mağazalarından uzaklaşması ihtimali de mevcut.

İlerleyen dönemlerde Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş olarak yolun devam edecek olan D&R Markasının nasıl bir süreç geçireceğini de hep birlikte görmüş olacağız.

  Steam, Netflix, League of Legends ve Zula Oyun Kodları D&R Mağazalarında Satışa Çıktı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

 1. Sizin gibi boş lakayt iş ahlakından yoksun firmadan siparışime bin pişmanım… ödenmiş kargo gelmedi tel cevap verilmiyor hicbir bilgilendirme muhatap yok şikayyet edicem

  • Öncelikle biz DR değiliz. Direkt olarak mail ile firmaya erişim sağlamaya çalışın. Eğer kargonuz yasal süre içerisinde gönderilmedi ise Tüketici Hakem Heyetine de başvuru yapabilirsiniz.

 2. hayatımda gördüğüm en pasif ve berbat müşteri hizmetleri servisine sahipsiniz.Dört ekimden beri ulaşmaya çalışıyorum.Siparişim gönderilmediği gibi bilgi alacağım bir yer bile yok.Bir daha asla bu siteden bir şey almayacağım

  • Online Satış konusunda biraz sıkıntılı bir firma. Önerim Kitapyurdu gibi siteleri tercih etmenizden yana:

 3. Az önce havale yaptık işbankası hesabiniza 50tl yerine komusyon çok kesildiği için 43tl kesilmiş 7tlyi yatıricaz kargo tesliminde bir sorun yaşanır mı.iyi gunler

 4. Ben sipariş verdim 10 dkka olmadan iptal ettim fakat hesabıma hala ödemem iade edilmedi. Yarın tekrar kontrol etcem eğer geçmezse hakkınızda hukuki işlem baslatıyorum bilginize..!!

  • Ödeme işlemlerinde iptal süreçleri değişkenlik gösterir. Genelde bankaya bağlı olarak 3 ila 5 gün arasında olabilir. Bankanız ile görüşmenizi öneririm.

 5. değiştirilmek uzere kitap iadesinde bulunmuştum henüzsizden haber alamadım ilgili telefonunuz ile iletisimde kuramiyorum kitaptan yarsrlanmak icin vaktim kısıtlıdır acil donerseniz sevinirim

  • Yanlış yerden iletişim talebinde bulunuyorsunuz. Direkt müşteri hizmetlerini arayınız.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status